Produktyviam darbui prie kompiuterio reikalinga patogi darbo aplinka. Biuro kėdė – būtinas produktyvaus darbo elementas. Kėdė turi tikti konkrečiam žmogui pagal jo ūgį – tam skirtas ofiso kėdės aukščio reguliavimas.

Spalva
balta
geltona/pilka
Juoda
juoda
juoda/balta
juoda/pilka
juoda/pilka/balta
juoda/pilka/oranžinė
juodas/raudonas
mėlyna
oranžinė
Pilka
pilka/balta
pilka/oranžinė
raudona
rožinė
tamsiai mėlyna
tamsiai raudona
žalia
žalia/juoda
žalia/pilka
žalsvai mėlyna

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Sėdimoji kėdės dalis turi būti nustatyta taip, kad šlaunų linija būtų lygiagreti grindų plokštumai ir sulenkimas per kelius sudarytų 90 laipsnių kampą. Kėdė turi turėti pakankamai minkštą sėdynę – juk tikėtina kad ant jos praleisite nemažai laiko, būtent dėl to dideliu minkštumu ir komfortu pasižymi kompiuterinės kėdės. Sėdynės gylis turi būti sureguliuotas taip, kad kojos lengvai remtųsi į grindis. Kojos neturi būti nei pakibusios ore nei pernelyg spausti grindų. Tarpas tarp sėdynės krašto ir kojų vidinės pusės turi būti 5-8 centimetrai – tik taip išvengsite klubų bei šlaunų įtampos bei nuovargio. Labai gerai, jeigu biuro kėdė pasižymi galimybe reguliuoti atlošo aukštį. Kėdės atlošas turi lengvai prisitaikyti prie nugaros – prilaikyti stuburą sėdint. Patogus biuro kėdės nugaros atlošas užtikrins tiesią laikyseną bei padės išvengti juosmens ir dubens sveikatos problemų. Išsirinkite patogią ir ergonomišką darbo kėdę ir jauskitės gerai po kiekvienos darbo dienos! Sparčiai populiarėja aktyvų sėdėjimą garantuojančios balansinės kėdės. Naudojant tokią kėdę sėdimas darbas tampa mažiau kenksmingu sveikatai – jo metu labiau dirba nugaros raumenys. Sėdėdamas ant balansinės kėdės žmogus gali lengvai pasiūbuoti ir pasvyruoti – taip apkraunamos įvairesnės raumenų grupės nei sėdint ant įprastos kėdės. Balansinė kėdė puikiai tiks ir prie įprasto ir prie „sėsk-stok“ tipo reguliuojamo aukščio stalo. Ilgesnis balansinės kėdės naudojimas sukuria sąlygas taisyklingesnei darbo pozai. Tai puikus sprendimas darbui namuose ir biure. Balansinė kėdė puikiai tiks ir patiks vaikams – taisyklinga laikysena formuojasi vaikystėje, todėl verta formuoti teisingus sėdėjimo įpročius kuo anksčiau. Juk mokyklinio amžiaus vaikai neišvengiamai daug laiko praleidžia sėdėdami. Balansinė kėdė padės sėdėti taisyklingiau.