Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
2022-01-03 - 5 min. skaitymo
ZERO modulinė lentynų sistema
lentynos
emuca
drabužinė

Pristatome „Joldijos” asortimento naujieną – tobulai elegantišką juodą ZERO modulinę lentynų sistemą. Tai itin lengvai ir greitai sumontuojamas sprendimas. ZERO modulinė sistema tiks pačiose įvairiausiose aplinkose – namuose, biuruose, parduotuvėse, viešbučiuose.

ZERO modulinei sistemai būdingas lankstumas – su ja galima formuoti įvairaus dydžio stiklines ar medines lentynas. Panorėjus keisti modulinės sistemos lentynų padėtį nereikia nieko išmontuoti – tai padarysite itin patogiai ir paprastai, be įrankių. Modulinių lentynų sistema ZERO tarnaus ilgai dėl išskirtinės kokybės ir universalumo. Prireikus lengvai pritaikysite lentynas prie pakitusių poreikių.

ZERO modulinių lentynų sistema atlaiko iki 100 kg svorį lentynai. Šią sistemą surinksite ženkliai greičiau nei kitas. Sistema gali būti naudojama ir trimatėms lentynų struktūroms. Pasirinkus atitinkamus elementus ZERO modulinę sistemą galima tvirtinti pagal poreikį – prie grindų, lubų, sienų.  

Kaip montuoti ZERO modulinę sistemą? Žiūrėkite žemiau pateiktą video arba čia pateiktą instrukciją. Norėdami peržiūrėti ZERO modulinių lentynų sistemos komponentų pristatymą spauskite čia.

Tai tobulas drabužinės sprendimas - ZERO modulinę sistemą galima komplektuoti su stalčius turinčiomis spintelėmis, pakabinimo kartelėmis. Pasitelkus šią sistemą galite įsirengti namų biblioteką ar gero matomumo nusipelniusių kelioninių suvenyrų ekspoziciją, virtuvės lentyną ar daug daiktų talpinančią erdvių pertvarą. Pritaikymo galimybes riboja tik Jūsų vaizduotė! Apgalvokite savo poreikius, o mes patarsime kaip geriau juos įgyvendinti su ZERO moduline sistema. Tiesiog skambinkite telefonu +370 37 49 01 80 arba atvykite į Kauno rajone (Tikslo g.10) esantį „Joldijos" saloną.

Zero lentynos knygoms

Modulinės lentynos drabužinei ZERO

Modulinės lentynos virtuvei

Lentynos parduotuvei

Klientų patogumui siūlome galimybę įsigyti modulinės lentynos sistemos komplektą su lentynomis.

Modulinės sistemos laikiklių ir lentynos komplektas

Atgal