Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba
2021-07-04 - 10 min. skaitymo
DTC – kokybiška baldų furnitūra tobuliems baldams
baldų lankstai
stalčių sistemos
pakėlimo sistemos
dtc

Liepos mėnesį visai DTC baldų furnitūrai taikoma -20% nuolaida.

Pristatome DTC - vieną didžiausių baldų furnitūros gamintojų pasaulyje. 

DTC furnitūra yra patikima ir ilgaamžė, išsiskiria ypač patraukliu kainos ir kokybės santykiu.

DTC atstovas Baltijos šalyse - Joldija, siūlo platų DTC prekių pasirinkimą:

paslėptieji bėgeliai,

stalčių šonai;

durelių lankstai;

durelių pakėlimo mechanizmai;

Įsigykite dabar ir sutaupykite, nes liepos mėnesį visai DTC baldų furnitūrai taikoma -20% nuolaida!

DTC – didelį dėmesį gamybos modernizavimui ir procesų kokybei skiriantis baldų furnitūros gamintojas. Gamintojo siūlomas baldų furnitūros asortimentas turi prekių, pasižyminčių išskirtiniu rinkoje ilgaamžiškumu.

DTC baldų furnitūra - puikus pasirinkimas tobuliems virtuvės, svetainės, darbo kambario, miegamojo ar vonios baldams. Tikrai funkcionalūs baldai neįsivaizduojami be kasdienį patogumą garantuojančios baldų furnitūros. „Joldijos asortimente atrasite DTC stalčius, lankstus, pakėlimo mechanizmus. Pristatome pačius populiariausius vartotojų tarpe pasirinkimus.

Stalčių sistemos – su trikrypčiu reguliavimu

MAGIC-PRO stalčių sistemos yra itin patogios, ilgaamžiškos ir tylios. Tai yra plonų sienelių stalčių sistema, kuri gali atlaikyti net 80 000 atidarymo – uždarymo ciklų. Vienas labiausiai mėgstamų šių stalčių sistemos išskirtinumų yra tai, kad stalčių galima reguliuoti 3 kryptimis - į viršų bei žemyn, į kairę ir dešinę bei pakrypimo kampą. Paskutinė savybė leidžia montuoti skirtingų svorių fasado plokštę ir priversti stalčių veikti tobulai.

Lankstai – švelniai  uždaromi, amžinai nerūdijantys

Savo techninėmis savybėmis išskirtiniai DTC prekių asortimente yra PIVOT-STAR durelių lankstai, laimėję industrinio dizaino apdovanojimą. Šie lankstai išsiskiria rinkoje galimybe reguliuoti durelių uždarymo greitį.  PIVOT-STAR serijos lankstų užsidarymo greitis gali būti reguliuojamas atsižvelgiant į skirtingą durelių dydį - sukant ant jų esantį varžtą  į kairę arba dešinę (vadovaujantis “-” ir ”+” simboliais). Nuo šiol galutinis baldų vartotojas gali įgyvendinti individualius savo poreikius užuot apsiribojęs galimybe tik išjungti ar įjungti švelnų uždarymą.

DTC lansktų užsidarymo greičio reguliavimas

PIVOT-STAR lankstai atitinka aukščiausius standartus ir tinka net įnoringiausiems klientams. Jie yra gaminami, kad atlaikytų net 100 000 ciklų. Ant šių lankstų galima montuoti iki 35 kg sveriančias dureles. Reguliuojamos švelnaus uždarymo funkcijos dėka užmontavus sunkesnes dureles ant šio lanksto, jos vis tiek užsidarys švelniai, o užmontavus lengvas – užsidarymo greitis nepailgės. Lankstas ant plokštelės užmontuojamas prispaudimo (snap-on) būdu. Dar vienas įdomus faktas apie šį spintelių lankstą - jis atlaiko net 30 valandų druskos tirpalo purškimo testą. Tai yra gerokai daugiau nei rinkos standartas ir užtikrina, kad lankstas nerūdys.

Pakėlimo sistemos – itin švelniai uždaromos, lengvai sumontuojamos

DTC asortimento naujiena – itin paprastai montuojamos bei patogios baldų  pakėlimo sistemos. Pasižymi laisvu sklandžiu judėjimu be pastangų, švelniu uždarymu, galimybe užsifiksuoti bet kurioje padėtyje. DTC pakėlimo mechanizmai taip pat turi 3D fasado reguliavimą, galimybę reguliuoti atidarymo ir uždarymo jėgos poreikį bei uždarymo greičio reguliavimą.  Galimi keli pakėlimo sistemų jėgos pasirinkimai, taikomi atsižvelgiant į montuojamų durelių aukštį bei svorį su rankena. Klientai gali rinktis pageidaujamą pakėlimo sistemos dangtelio spalvą. Daugiau informacijos, kaip pasirinkti pakėlimo mechanizmus taip pat rasite čia.

DTC pakėlimo sistemos

Kviečiame išbandyti DTC prekinio ženklo baldų furnitūros produktus – jų dėka Jūsų gaminami baldai bus itin ergonomiški ir ilgaamžiai.

Atgal