Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
+370 37 49 01 80
eshop@joldija.lt
Furnitūros detalių gamyba
2020-06-17 - 10 min. skaitymo
Emuca sprendimai tobulai drabužinei
spintų priedai
emuca
drabužinės priedai

Tinkama spintų ir drabužinių įranga - patogių baldų ir tvarkos namuose garantija. Įvairios lentynos drabužiams ir batams bei krepšiai užtikrina galimybę patogiai laikyti ir pasiekti daiktus.

„Joldijos“ asortimente rasite vartotojų tarpe populiariausius 38 metų patirtį turinčio ispanų gamintojo EMUCA sprendimus spintai ar drabužinei – lentynas batų laikymui, krepšius drabužiams ir aksesuarams, ištraukiamas pakabas. 

Planuojant spintą ar drabužinę verta apgalvoti, kokie priedai sukurs patogumą pagal individualius įpročius. Pasirinkdami įvairius krepšius, lentynas ir pakabas geriau organizuosite turimą erdvę. Skirtingi priedai prisidės prie greitesnio jums reikiamo daikto suradimo, bus lengviau palaikyti tvarką. 

EMUCA asortimente atrasite įvairius krepšius ir pakabas, kurias sukomplektavus su atskirai įsigyjamais švelnaus ištraukimo bėgeliais viename spintos skyriuje galėsite sutalpinti daug atskirų daiktų.

Emuca priedai spintai drabužinei

Nuotraukoje pavaizduoto sprendimo realizavimui prireiks pakabos kelnėmssegtukų drabužių pakabinimuišvelnaus pritraukimo bėgelio.

Patogiam batų laikymui galite rinktis ištraukiamą lentyną  ir sukomplektuoti ją su švelnaus pritraukimo bėgeliu

Ištraukiama lentyna batams

EMUCA asortimente atrasite ir aksesuarų laikymo dėklą  - patogiam papuošalų, kaklaraiščių, laikrodžių ar kitų mažų daiktų laikymui. Pasirinkite šį sprendimą ir taupykite laiką, kurį sugaištumėte besirausiant dideliame stalčiuje – reikalingą daiktą atskirame skyrelyje atrasite per akimirką.

Aksesuarų dėklas spintai

Uždarame arba vieliniame daiktų krepšyje patogiai laikysite drabužius, patalynę, rankšluosčius. Spinta ar drabužinė su ištraukiamais vieliniais krepšiais garantuos maksimalų komfortą – visi drabužiai ar aksesuarai bus gerai matomi, galėsite sudėlioti daiktus pagal jų naudojimo pobūdį. Stalčiai puikiai tinka apatinių ar miego drabužių, kojinių, marškinėlių, sportinės aprangos laikymui. 

ištraukiama pakaba

Papildomų privalumų teikia drabužių laikymas ant pakabų – neprireiks jų per dažnai lyginti. Įsigykite ištraukiamas kelnių pakabas ar universalias pakabas ir išsirinkti reikiamą drabužį bei juo apsirengti bus kur kas paprasčiau ir greičiau.

pantografas

Išskirtinį patogumą suteiks kabykla – pantografas. Toks sprendimas leis gerai išnaudoti viršutinę drabužinės erdvę ir vistiek patogiai pasiekti drabužius nepriklausomai nuo ūgio. Pantografas leidžia nuleisti pakabintus drabužius į patogų aukštį. Įsivertinkite, kiek ir kokių daiktų laikysite spintoje ar drabužinėje ir tada nuspręskite dėl konkrečių priedų poreikio. Jeigu turite įprotį turėti daug skirtingų batų porų, teikite daug reikšmės talpioms ištraukiamoms batų lentynoms. 

Emuca spintų ir drabužinių priedai padės tinkamai išnaudoti kiekvieną erdvės centimetrą visus daiktus organizuojant pačiu optimaliausiu būdu. Visą birželio mėnesį jiems taikoma 30% nuolaida.

Atgal