Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
+370 37 49 01 80
eshop@joldija.lt
Furnitūros detalių gamyba
2020-05-13 - 10 min. skaitymo
Asortimentą papildėme HETTICH furnitūra
HETTICH
hettich furnitura
sensys lankstai

Papildėme asortimentą vartotojų itin vertinama Hettich furnitūra. „Joldijos“ asortimente nuo šiol rasite Sensys serijos lankstus ir Atira serijos stalčių šonus, Quadro bėgelius.

Hettich Sensys lankstai suderina puikią durelių uždarymo patirtį ir nepriekaištingą dizainą. Tai aukščiausius patogumo bei funkcionalumo reikalavimus tenkinantis pasirinkimas premium klasės baldams. Hettich Sensys lankstai pasižymi tobulu švelnaus uždarymo veikimu, yra ilgaamžiški ir garantuoja maksimalų durelių stabilumą.

Lengvu prisilietimu uždaromos durelės su Hettich lankstais niekada neliks atviros. Aptakios lanksto ir jo dangtelio formos užtikrins ilgalaikį baldų šiuolaikiškumo įspūdį.

Atraskite HETTICH Sensys serijos lankstus „Joldijos" asortimente:

durelių lankstas Ø35mm, išorinis, su švelniu pritraukimu;

durelių lankstas Ø35mm, pusinis, su švelniu pritraukimu;

durelių lankstas Ø35mm, vidinis, su švelniu pritraukimu.

Hettich Sensys lankstai yra itin paprastai reguliuojami (žiūrėkite video) - reguliavimo varžtas yra apsaugotas nuo atsitiktinio iškritimo.

Galima rinktis Hettich Sensys montavimo plokšteles, kurios leis reguliuoti aukštį sukant varžtą. Negilus lanksto galvutės profilis užtikrina tinkamumą spintelei su vidiniais stalčiais.

HETTICH Sensys Ø35mm tvirtinimo plokštelės su aukščio reguliavimu:

H-0 mm;

H-1,5 mm.

Hettich Sensys lankstai gali būti be įrankių sujungiami su montavimo plokštele. Prireikus nuimti dureles tai patogiai padaroma lengvu ir ergonomišku paspaudimu.

Hettich InnoTech Atira stalčiai išsiskiria ne tik dizainu, bet ir paprastu bei greitu montavimu. Pasirinkę šiuos stalčių šonus būsite tikri dėl baldų stalčių stabilumo ir ilgaamžiškumo – jie komplektuojami su itin tvirtu „Quadro“ bėgeliu.

HETTICH stalčių šonai Atira su švelniu pritraukimu:

L470mm, H70mm;

L470, H144, su 1 relingu;

L470, H176, su 2 relingais.

Platus stalčių bėgelių asortimentas - viena iš Hettich stipriųjų pusių. Guolinio principo Quadro bėgeliai su švelniu uždarymu puikiai tiks bet kokiam baldui.  Quadro paslėpto tipo bėgeliuose metaliniai šaratai juda metaliniuose profiliuose guolio principu, kas užtikrina precizišką stalčiaus veikimą.

HETTICH Quadro bėgeliai su švelniu pritraukimu ir daliniu ištraukimu:

L300 kairys ir dešinys

L350 kairys ir dešinys;

L400 kairys ir dešinys.

HETTICH Quadro bėgeliai su švelniu pritraukimu ir pilnu ištraukimu:

L300 kairys ir dešinys; 

L350 kairys ir dešinys;

L400 kairys ir dešinys.

Atkreipkite dėmesį, kad HETTICH bėgeliai oir fiksatoriai parduodami atskirai kairys ir dešinys (ne poromis) , taigi reikia užsakyti 2 atskiras prekes. 

Hettich furnitūra – kasdienybės magija Jūsų balduose!

Atgal