VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

2024-05-28 - 1 min. skaitymo
Kokią virtuvės plautuvę rinktis?
virtuves plautuvė
akmens masės plautuvė
virtuvės kriauklė

Kokią virtuvės plautuvę rinktis?

Virtuvė – erdvė, kurioje kiekvienas daiktas yra svarbus. Tačiau jei reikėtų išskirti vieną, kurį elementą įvardytumėte kaip patį svarbiausią? Kur yra toji minėta „virtuvės širdis“?  Ko gero, bet koks veiksmas virtuvėje prasideda ir baigiasi ties plautuve ir norom nenorom daugelis sutiktų, kad būtent tai ir yra svarbiausia šios erdvės dalis.

Virtuvės plautuvės – ne tik funkcionalumas, bet ir interjero elementas

Džiugu, kad šiandieną rinkdamiesi plautuves savo virtuvei turime labai platų pasirinkimą. Galime rinktis ne tik plautuvių formas, dydžius, medžiagas, iš kurių jos būtų pagamintos, bet ir spalvas, kurios gali būti labai įvairios, nestandartinės ir sukurtų išties unikalius dizainus.

Kaip nepasiklysti virtuvės plautuvių pasirinkimų gausoje?

Sakoma, kad skonis draugų neturi ir tai galbūt tiesa, tad dizaino elementai ir jų pasirinkimas – tikrai individualus sprendimas. Tačiau analizuojant medžiagas, iš kurių gaminamos virtuvės plautuvės, galima išskirti ir paanalizuoti jų privalumus.

Virtuvės plautuvės gali būti pagamintos iš akmens masės, keramikos arba nerūdijančio plieno. Akmens masė yra populiariausia ir atspariausia medžiaga, iš kurios gaminama didžioji dalis rinkoje esančių plautuvių. Gamintojai dažnai naudoja granitą, kuris turi aukštą atsparumą įbrėžimams, temperatūros pokyčiams, lengvai valosi ir yra ilgaamžis.

Vienas didžiausių plautuvių gamintojų Elleci šią medžiagą skirsto į dvi grupes, priklausomai nuo sudėties: „Keratek“ ir „Granitek“. „Keratek“ medžiaga, kurios pagrindą sudaro 80% granito, akrilas bei nano dalelės, sukuria šilkinio, itin lygaus paviršiaus įspūdį, o spalvos atrodo itin sodrios. Plautuvėms, pagamintoms iš „Keratek“, suteikiama 20 metų garantija. Tuo tarpu plautuvių, kurios pagamintos iš „Granitek“, sudėtį sudaro tik granitas ir akrilas (nėra nano dalelių), todėl jos yra nuosaikesnių atspalvių ir primena natūralaus akmens paviršių, kuris turi daugiau akmeniui būdingos tekstūros. Joms suteikiama 10 metų garantija. Tad renkantis, verta apgalvoti kokio galutinio vaizdo savo virtuvėje norite jūs.

Renkantis virtuvės plautuvę svarbu ne tik išvaizda, bet ir kriauklių montavimo būdas: virš stalviršio, lygiai su stalviršiu arba iš apačios montuojama plautuvė.

Šiandieną dažniausias pasirinkimas – iš apačios montuojamos virtuvės plautuvės. Toks sprendimas paprastai taikomas modernaus, minimalistinio stiliaus interjeruose, kuriuose svarbi kiekviena iškili detalė.

Kiek skirtingų funkcijų gali atlikti patogi virtuvės plautuvė?

Italų gamintojas Elleci, kurio pagrindinis tikslas sukurti patogius ir funkcionalius produktus, palengvinančius kasdienybę ir buitį, šiandieną gali pasiūlyti labai įvairių ir išties unikalių virtuvės plautuvių variacijų. Jos gali būti komplektuojamos su daugybe priedų, kurie gali būti išdėstomi trimis skirtingais lygiais. Prekių ženklo akmens masės virtuvės plautuvės gali būti naudojamas ne tik savo tiesioginei plovimo funkcijai, bet ir kitoms reikmėms.

Pavyzdžiui plautuvėse galima įsiterpti įvairius padėklus, indelius, pjaustymo lenteles, muilo dozatorius ir pan. Šie sprendimai padeda sutaupyti virtuvėje labai svarbų stalviršio plotą ir leidžia maksimaliai išnaudoti pačią virtuvės kriauklę. Drąsiai galima teigti, kad tokia plautuvė iš tiesų bus virtuvės širdis.

Itališkos akmens masės virtuvės plautuvės ELLECI

Italų prekių ženklas Elleci jau 30 metų orientuojasi būtent į virtuvės sprendimų sritį, tad gali pasiūlyti iš tiesų unikalius sprendimus. Jis yra pasaulyje pripažintas ne tik dėl gaminamų plautuvių funkcionalumo, patogumo ir praktiškų sprendimų, bet ir dėl išskirtinių dizainų. Taip pat jis yra tapęs “beauty of Made in Italy” ambasadoriumi bei įvertintas keliais svarbiais apdovanojimais už gaminių dizainą, įskaitant prestižinį “Red Dot Design” apdovanojimą.

Elleci siūlo keturias skirtingo dizaino akmens masės virtuvės plautuvių linijas: BEST, UNICO, QUADRA ir DESIGN. Kiekviena linija turi platų dydžių, formų, spalvų bei montavimo būdų asortimentą. Dizaininė linija yra orientuota į unikalius virtuvės interjerus bei gali pasiūlyti išskirtinių formų ir atspalvių sprendimus. Taip pat prie virtuvės kriauklių gamintojas siūlo ir derančius virtuvės maišytuvus bei įvairius priedus, kaip pjaustymo lenteles, plovimo indelius bei padėkliukus. Iš skirtingų produktų galima susiformuoti funkcionalią plautuvės zonos kombinaciją.

Savo veikloje italų gamintojas siekia, kad kiekvienas jų produktas ir kiekviena jo gamybos stadija – nuo dizaino sukūrimo iki galutinio rezultato – paliktų kuo mažesnį pėdsaką mūsų Žemei, nes jiems rūpi ne tik mūsų, bet ir ateities kartų rytojus.

Šias itin kokybiškas virtuvės plautuves dabar galite įsigyti ir Lietuvoje. Oficialus Elleci prekių ženklo atstovas yra UAB „Joldija“, tad apžiūrėti gyvai galima salone, įsikūrusiame Kauno raj. Tikslo g,. 10 arba internete www.elleci.lt.

Įsileiskite itališką stilių į savo namus!

Atgal