Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
+370 37 49 01 80
eshop@joldija.lt
Furnitūros detalių gamyba
2019-12-10 - 10 min. skaitymo
Asortimentą papildė emuca LED juostos
led juostos
baldų apšvietimas
emuca

Papildomas apšvietimas ne tik didina baldų naudojimo patogumą, tačiau ir papildo interjero dizainą. Su džiaugsmu informuojame, kad „Joldijos“ asortimentą papildė išskirtine kokybe ir montavimo paprastumu pasižyminčios Emuca LED juostos.

Patyrę baldininkai žino, kad tinkamai pritaikytas LED juostų apšvietimas – pati geriausia jų darbo rekomendacija.  Juk ne visi klientai pastebi tobulai veikiančius baldų lankstus, tyliu ir sklandžiu uždarymu pasižyminčius stalčius ar unikalų patogumą garantuojančias pakėlimo sistemas – daugeliui tai jau ne išskirtinumas, o būtinybė. Tuo tarpu baldų apšvietimas - tarsi tobuliausias jų makiažas, sukursiantis išskirtinę estetiką, todėl neliksiantis nepastebėtas ir neįvertintas nei klientų, nei pas juos užsuksiančių svečių (galbūt nesidrovėsiančių paklausti, kas pagamino tokius stulbinančius baldus).

Baldu apsvietimas

Atidarius dureles apšviečiamos spintelių lentynos, net tamsoje vykdomose daiktų paieškose puikiai matomas stalčių turinys ar kiekvienos moters svajonių drabužinė tiesiog neįmanoma be papildomo baldų apšvietimo sprendimų. Ką jau kalbėti apie menkai apšviestą virtuvės stalviršį – patyręs ir profesionalus baldininkas bendraudamas su klientais tikrai padarys viską, kad jo gaminiai nekeltų jokių klausimų apie tai, kas galėjo būti padaryta geriau. Juk džiuginantys baldai tai ir puikios emocijos, kaskart patiriamos pažvelgus į sumaniai apšvietimu akcentuotą svetainės lentyną, kurioje ras vietą pasididžiavimo verti daiktai.

Ispanų gamintojo Emuca siūlomų LED juostų privalumai:

  • Kokybė ir ilgaamžiškumas;
  • Paprastas ir greitas montavimas.

LED juostos

Visos Emuca LED juostos yra karpomos kas 3 šviesos diodai  ir paprastai sujungiamos siūlomų priedų pagalba. Tai garantuoja išskirtinį patogumą ir montavimo greitį.

karpomos led juostoslengvai montuojamos led juostos

Kaip pasirinkti baldų apšvietimui naudojamas LED juostas? Atsakymas į šį klausimą klasikinis – įvertinkite individualius poreikius. Priklausomai nuo galutinio LED juostų panaudojimo galit būti svarbūs tokie kriterijai:

  • Šviesos intensyvumas;
  • Galia;
  • Spalvos temperatūra;
  • Spalvų atvaizdavimo indeksas;
  • Apsaugos nuo išorinių veiksnių klasė.

Šviesos intensyvumo matavimo vienetas – liumenas. Emuca LED juostų šviesos intensyvumas nurodomas 1 metrui tenkančių liumenų skaičiumi. Kuo didesnis liumenų skaičius, tuo intensyvesnė šviesa.

LED juostos galiai svarbūs du techniniai parametrai  - darbinė įtampa (matuojama voltais, žymima V) ir srovė (matuojama amperais, žymima A). Kuo didesnė srovė pasirenkama, tuo mažesni įtampos kritimai gaunami. Visgi baldų apšvietimo atveju populiariausios juostos, kurių įtampa yra 12V. Todėl viskas, ką jums reikės pasirinkti – vatais metrui išreiškiamas LED juostos galingumas. Kuo daugiau vatų, tuo galingesnis apšvietimas bus gautas. LED juostų galingumas yra svarbus parenkant reikiamą maitinimo šaltinį. Paprastai skaičiuojamas LED šviesos juostos galingumas ir pridedama 30% atsargos. Kaip pvz. 1 metro 4,8 W LED šviesos juostai maitinimo šaltinio galia skaičiuojama taip: 4,8 W (juostelės galingumas) x 1 metras  (juostelės ilgis) x 1,3 (30% atsarga) =6,242 W.   Taigi 30 W galingumo maitinimo šaltinio jums užtikrintai pakaks netgi į tą patį jungiant ne vieną tokio ilgio juostelę.

Spalvos temperatūra nulems apšvietimo spalvą. LED juostos skirstomos į 3 pagrindines spalvas – šiltai balta, šaltai baltai ir neultrali. Visos šios spalvos priklauso nuo Kelvinais išreiškiamos spalvos temperatūros. Šiltai balta diodo spalva turi 2700-3500 K, neutrali 4000-5000 K, šaltai balta – 6000-7500 K.  Populiariausia baldų apšvietimo spalva – neultrali, nes svarbiau pastebėti patį baldą, nenukreipiant viso dėmesio vien į apšvietimą. Pasirenkant itin modernaus dizaino sprendimus gali būti naudojama šaltai balta, klasikinio dizaino atveju -  šiltai balta spalva. Profesionalus baldų gamintojas visada yra linkęs klientui paaiškinti visus galimus sprendimus ir negailėdamas patarimų išgirsti individualius kliento pageidavimus, kurie gali skirtis nuo pačių masiškiausių apšvietimo sprendimų.

Emuca baldu apsvietimo prekes

Spalvų atvaizdavimo indeksas ženkliai įtakoja apšvietimo kokybę. Jis gali būti suvokiamas kaip LED juostos apšvietimo palyginimo su natūraliu apšvietimu rezultatas. Spalvų atvaizdavimo indekso diapazonas yra nuo 0 iki 100, didžiausia vertė tenka standartinei saulės šviesai.  Didesnis spalvų atvaizdavimo indeksas reikš, kad LED juostos apšvietime matomų objektų spalva bus itin artima natūraliai. Aktualu matyti spalvas tikroviškai ir drabužinėje, ir gaminant maistą - didesnis nei 70 apšvietimo indeksas puikiai patenkins net įnoringiausių individualių klientų lūkesčius. Parduotuvių, restoranų ar viešbučių baldus gaminančioms įmonėms siūlome kreiptis dėl individualaus apšvietimo sprendimo parinkimo.

Šviesos šaltinio apsaugą nuo išorinių veiksnių nurodo IP standarto klasė. Baldams, kurie bus naudojami su drėgme nesusijusiomis sąlygomis užtenka žemiausios IP20 standarto LED juostos. Tokias LED juostas jau dabar turime sandėlyje – galite jas rasti www.joldija.lt 

Esant poreikiui naudoti baldus drėgnoje aplinkoje rekomenduojame su mumis susisiekti tel. +370 37 490 180 – pasiūlysime Jums geriausią sprendimą.

LED juostos dažniausiai montuojamos į plastikinius profilius. Tokiu atveju pasiekiamas jaukios išsklaidytos šviesos efektas. „Joldijos“ sandėlyje turime klientų tarpe populiariausius  apšvietimui taikomų profilių pasirinkimus.

Atgal