Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba
2021-09-10 - 5 min. skaitymo
Nuolaidos: -25% visiems bėgeliams, -25%-70% stalčiams
dtc
stalčiai
bėgeliai

Visą rugsėjo mėnesį taikoma -25% nuolaida visiems bėgeliams, -25%-70% stalčiams.  Išsirinkite tuos, kurie labiausiai tinka konkrečių baldų atveju:

guoliniai bėgeliai;

paslėptieji (iš apačios montuojami bėgeliai);

ritininiai bėgeliai.

Kaip pasirinkti bėgelius? Daugiau informacijos rasite čia. 

Kartais verta įsigyti ne bėgelius, o stalčių komplektus. Į stalčių komplektą įeina ir stalčių šonai, ir bėgeliai. „Joldijos" klientų tarpe ypač populiarūs moderniems baldams puikiai tinkantys itin ploni metaliniai stalčių šonai. Galite rinktis baltą arba antracito pilką spalvą.

Stalčiai virtuvės baldams

Stalčiai antracito spalvos

 Stalčiai 172 mm aukščio

„Joldijos" asortimente taip pat rasite įvairių stalčių priedųKilimėlis stalčiams padės lengviau valyti stalčiaus vidų. Tvarkai pravers stalčiaus erdvės suskirstymo sistema. Įsigiję stalčiaus skirtukų žemam stalčiui arba aukštam stalčiui komplektą  jame rasite visas reikalingas dalis, kurias prireikus galite pirkti ir atskirai.

Skirtukai stalčiui

Kilus klausimų kviečiame skambinti tel. +370 37 49 01 80 - mielai pakonsultuosime. 

Atgal