Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
2022-01-03 - 2 min. skaitymo
Populiariausia baldų furnitūra atnaujinant baldus
baldų furnitūra
virtuvės furnitūra

Baldų furnitūros reikia ne tik tada, kai gaminami nauji baldai. Kartais dekoratyvinė arba funkcinė baldų furnitūra gali būti keičiama siekiant atnaujinti turimus baldus. Atnaujinant baldus populiariausi klientų pasirinkimai yra šie:

Rankenėlės 

Baldų kojelės 

Baldų lankstai 

Stalčių šonai 

„Joldijos“ asortimentas išsiskiria stulbinančia baldų rankenėlių gausa. Nesunkiai atrasite sprendimą net tada, kai norite pakeisti vos vieną ar kelias rankenėles ir reikia atrasti identiškas jau turimoms.  Labai plačiame asortimente atrasite reikiamą greičiau pasinaudodami filtravimo galimybe - pavyzdžiui ieškant pagal tvirtinimo žingsnį (atstumą tarp rankenėlių tvirtinimo taškų). Daugiau informacijos, kaip pasirinkti rankenėles, rasite čia.

Prireikus baldų kojų rasite tiek sofai, tiek stalui tinkamą sprendimą. Pasirinkimą labai palengvins tai, kad visos prekės turi brėžinį – įsivertinkite jame pateikiamus išmatavimus ir drąsiai galėsite užsakyti reikiamas prekes internetu – neprireiks matuoti tinkamo pavyzdžio gyvai. Baldų kojelės gali padėti palaikyti švarą po baldu - pasirinkus tinkamą jų aukštį nekils priėjimo problemų  siurbliui robotui. 

Baldų kojelių aukštis siurbliui robotui

Baldų lankstai ženkliai prisideda prie spintelių naudojimo komforto. Rinkoje nuolat atsiranda pranašesnių sprendimų, todėl gali būti kad verta atnaujinti turimus vien todėl, kad norite papildomų funkcionalumų. Nedidelis pakeitimas gali nutildyti trinksinčių durelių chorą Jūsų virtuvėje pasirenkant lankstus su švelnaus uždarymo funkcija vietoje turimų paprastų.

Stalčių šonai gali būti keičiami siekiant patogesnio daiktų laikymo ar estetinių pokyčių. Lengva perorganizuoti Jūsų virtuvės daiktų talpinimo galimybes pasirinkus vidinius stalčius ir įrengus juos netgi spintelėje. Kartais geresnį sprendimą padiktuoja turimų baldų naudojimo patirtis. Šiais laikais nesunku pritaikyti stalčių šonų pasirinkimą individualiems kiekvienos baldų naudotojo poreikiams.

Patogiam peilių, šakučių, šaukštų laikymui tiesiog būtini tam pritaikyti įrankių dėklai, o daiktų organizavimui pravers stalčių skirtukai. Auksinė tvarkos taisyklė - „kiekvienam daiktui sava vieta" tampa itin aktuali stalčiuose - juk kam patinka atidarymo judesiu per akimirką sumaišomi daiktai. Įrankių dėklai puikiai tiks ne tik virtuvėje, bet ir tvarkos palaikymui moksleivio rašymo bei piešimo priemonių stalčiuje. 

Įrankių dėklai rašymo priemonėms moksleivio stalčiuje

„Joldijos“ elektroninėje parduotuvėje atrasite prekes, kurios gali smarkiai palengvinti kasdienybę. Neslystantis kilimėlis stalčiams ne tik padės išvengti daiktų bumsėjimo, bet ir palengvins valymą – puikiai tiks net šaldytuve. 

Neslystantys kilimėliai pravers šaldytuve

Rūšiavimo šiukšliadėžės suteiks patogaus šiukšlių rūšiavimo galimybę - tausosite gamtą patogiau. 

Rūšiavimo šiukšliadėžės

Spintų ir drabužinių įranga prisidės prie tvarkos palaikymo.

Krepšys drabužiams gali būti įrengiamas senoje spintojevietoje lentynų

Kilus klausimams nedvejodami kreipkitės tel. +370 37 49 01 80 arba el. paštu eshop@joldija.lt - padėsime atrasti reikiamas prekes ar išsirinkti tinkamiausias. 

Atgal