Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba
2021-09-20 - 10 min. skaitymo
Reguliuojamo aukščio stalai – patogiai darbo vietai
stalo kojos
darbo stalas
rol ergo

Galima drąsiai teigti, kad COVID-19 turėjo arba turės įtakos biuro erdvėms. Nemažai daliai žmonių vis dar dirbant iš namų, kita dalis jau sugrįžo į ofisą. Siekiant patrauklesnių darbo erdvių praverčia darbo iš namų privalumų įvertinimas. Verta siekti jaukios, ramios ir patogios darbo aplinkos, kuri savaime kviestų namuose dirbantį sugrįžti taip palengvinant darbuotojų bendravimą ir bendradarbiavimą organizacijos labui.

Biuro aplinka, kuri leistų atsipalaiduoti tarsi dirbant namuose. Ramybės zonos netrukdomiems pokalbiams telefonu. Vietos, kur darbuotojai galėtų bendrauti netrukdydami kitiems. Atskiras komandas jungiančios bendros erdvės. Šviesios ir pozityvios spalvos. Natūralaus apšvietimo gausa. Gyvi augalai ir ištisos žaliosios zonos. Tvarumas. Tai tik keletas  biuro erdvių požymių, paversiančių darbo vietas patrauklesnėmis darbuotojams.

Biuro tendencijos - poilsio ir žaliosiso zonos

Gyvi augalai biure

Stalo pagrindai poilsio patalpoms

Kad ir kaip keistųsi darbuotojų lūkesčiai ir biuro interjero tendencijos, patogūs ir ergonomiški baldai visada išliks tarp jų. Bet kuris kada nors biure dirbęs darbuotojas supranta, kad baldai įtakoja ne tik patogią kasdienybę, tačiau ir savijautą, taigi – ir produktyvumą. Sveikas, gerai besijaučiantis darbuotojas neabejotinai pasižymės geresniais rezultatais. Biuro baldai – vienas greičiausiai atnaujinamų dalykų, todėl norintieji pakeisti darbuotojų aplinką į gerąją pusę visada galima pradėti nuo jų.

Šiandien jau vargiai įsivaizduojame modernų biurą be reguliuojamo aukščio stalų. Sėdimas darbas nėra joks prizas sveikatai, bet sumažinti kenksmingą jo įtaką tikrai galima. „Sėsk-stok“ tipo stalas – idealus pasirinkimas ne tik norintiems iš esmės keisti darbo įpročius – stovėti. Tai tiesiog puikus sprendimas užtikrinti individualiam darbuotojui tinkamiausią stalo aukštį.

Reguliuojamo aukščio stalas

Reguliuojamo aukščio stalas – vienas populiariausių karantino pirkinių „Joldijos“ elektroninėje parduotuvėje. Tai džiugi tendencija, rodanti, kad nemažai darbuotojų jau buvo įpratę biure dirbti prie tokio stalo ir itin jo pasigedo pradėjus dirbti iš namų. Visgi toks pažangus sprendimas dar nėra kiekvieno biuro atributas – tokiu dėmesiu darbuotojui gali pasigirti ne kiekvienas darbdavys.  Reguliuojamo aukščio stalai vis dar gali suteikti organizacijoms išskirtinumo patogią darbo vietą vertinančių darbuotojų tarpe. Investicija į reguliuojamo aukščio darbo stalą prisideda prie modernaus darbdavio įvaizdžio ir tuo neapsiriboja. Juk produktyviai dirbantis ir sveikas darbuotojas dirbs geriau už besiskundžiantį nugaros skausmais.

„Joldijos“ asortimente rasite baltąjuodą ir pilką reguliuojamo aukščio stalo rėmus. Pageidaujantieji labai greito sprendimo iškart gali įsigyti ir stalviršį. „Joldijos“ sandėlyje esančių prekių pristatymo trukmė - 2-3 darbo dienos.

Rinkdamiesi reguliuojamo aukščio stalą atkreipkite dėmesį į galimą aukščio intervalą – koks minimalus ir maksimalus aukštis įmanomas. Čia rasite informaciją, koks stalo aukštis rekomenduojamas pagal ūgį

Priklausomai nuo to, kokį stalviršį planuojate naudoti, atkreipkite dėmesį į reguliuojamo aukščio stalo keliamąją dalią. Didesnė keliamoji galia bus reikalinga tiems, kas ruošiasi montuoti pakeliamo stalo rėmą su  mediniu stalviršiu. 

2 variklius turintys elektros pagalba pakylantys stalai kils greičiau ir tolygiau net ir su sunkesniu stalviršiu.

Kai kuriems vartotojams labai svarbu, kad reguliuojamo aukščio stalas kiltų kuo tyliau. Tai itin aktualu bendrose biuro erdvėse – stalo pakėlimo ir nuleidimo garsas neturi labai blaškyti kolegų ar juolab versti juos krūpčioti. 

Reguliuojamo aukščio stalo 2 pozicijų atmintis garantuos, kad stalas leisis į pasirinktą žemiausią poziciją ir kils į aukščiausią.

Kliūties atpažinimo funkcija svarbi tada, kai po stalu laikomi kiti daiktai – stalčių blokas ar šiukšliadėžė – bus išvengtą netikėto šių daiktų gniuždymo, nuleidžiant stalą nereiks skirti papildomo dėmesio to užtikrinimui.

Reguliuojamo aukščio stalai gali skirtis ne tik kaina, tačiau ir kolonų tvirtumu. Kokybiškas reguliuojamo aukščio stalo rėmas bus itin stabilus net ir iškeltas aukščiausioje padėtyje.

Kilo klausimų? Reikia pagalbos renkantis? Skambinkite tel. +370 37 49 01 80 arba rašykite el. paštu eshop@joldija.lt - padėsime rasti geriausią sprendimą!

Atgal