Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
+370 37 49 01 80
eshop@joldija.lt
Furnitūros detalių gamyba
2020-01-22 - 10 min. skaitymo
Užraktas nuo vaikų stalčiams ir spintelėms
apsauga nuo vaikų
užraktas nuo vaikų
emuca

Vaikai – didžiausias tėvų turtas. Taip norisi apsaugoti mažuosius nuo visų tykančių pavojų, užkirsti kelią dėl neatsargumo įvykstantiems sužeidimams. Ko gero neįmanoma užauginti vaiko šiam niekada nepasipuošus mėlyne, tačiau apsaugoti nuo apsinuodijimo buitine chemija – galima. Tam padės ne tik Jūsų atidumas, bet ir patikimas užraktas nuo vaikų. Apsinuodijimas buitine chemija vaikų priėmimuose yra kur kas dažnesnis nei galvoja pareigingi tėvai. Jūs galite to išvengti net tada, kai namuose auga ne vienas dėmesio reikalaujantis mažylis.

Užraktas nuo vaikų

Vargu ar galima pasitikėti pusės metų neturinčio mažylio auklėjimu naudojant žodį „negalima“. Pasitelkite vaiko apsaugai patikimą, iš išorės nepastebimą magnetinį užraktą. Toks užraktas stalčiams ir spintelėms pasitarnaus vaistų,  kasdien naudojamų valymo priemonių užrakinimui. Apsauga nuo vaikų naudinga ne tik užkertant kelią pavojams, bet ir užtikrinant tvarką namuose. Juk ko gero nenorėtumėte, kad mažylis pasinaudotų daiktais, kurie jo pažinimo procese gali sukelti daug netvarkos – išpiltų miltus, savaip sudėtų virtuvės įrankius, išbandytų visų indų sukeliamus kritimo garsus.

apsauga nuo  vaikų

Magnetinis užraktas nuo vaikų nėra matomas iš išorės, todėl negadina baldų išvaizdos. Tai labai patogus sprendimas - galite įsigyti kiek tik norite spynelių ir visoms joms tiks vienintelis raktas. Prireikus bet kada galite įsigyti papildomą raktą.

Jau pasitikite savo mažylio elgesiu: jis visada elgiasi taip, kaip norite, yra sąmoningas. Manote, kad  spintelės ar stalčiaus užrakinimas tikrai nėra būtinas? Tokiu atveju galite lengvai išjungti užraktą nuo vaikų – tam neprireiks jo išmontuoti (užrakto blokavimo galimybę  parodo žemiau pateiktas paveikslėlis). Galbūt toks užraktas dar pravers ateityje – su kitu mažyliu ar tiesiog slepiant saldumynų atsargas.

Užrakto nuo vaikų blokavimas

Magnetinis užraktas nuo vaikų sumontuojamas lengvai ir greitai. Kviečiame tuo įsitikinti žemiau pateiktame video.

Pasirūpinkite savo mažylio apsauga jau dabar! Skambinkite tel. +370 37 49 01 80 ir užsisakykite.

Atgal