2022-04-07 - 5 min. skaitymo
Sprendimai virtuvei
Cargo krepšiai
Nulenkiami stalai
Zero lentynos

Pristatome sprendimus, leisiančius sutaupyti vietos namuose: 

  • Ištraukiami krepšiai virtuvėms. Sunku pasiekti reikiamą daiktą virtuvės spintelės viduje? Trumpas patarimas, kaip tai išspręsti: virtuvėje įsirenkite ištraukiamus krepšius, kuriuose patogiai sudėsite aliejų, actą, druskines ir kita. Prireikus konkretaus daikto, tiesiog ištraukite krepšį ir patogiai pasiimkite, neišimant ir neperdedant kitų daiktų.  Cargo krepšiai virtuvėms leis išnaudoti net ir labai siauras nišas spintelėse. 
  • Kampiniai mechanizmai. Daiktų talpinimui kampinėse spintelėse rekomenduojam naudoti trijų ketvirčių karuseles. Taip pilnai išnaudosite kampinių spintelių plotą ir lengvai pasieksite kampinėje spintelėje padėtus daiktus.
  • Nulenkiami stalai. Įsirengti nulenkiamą stalą ar lentyną ypač paprasta su nulenkiamo stalo laikikliais. Tai padės įsirengiant stalą ypač mažose virtuvės, kur įprastam stalui vietos nepakanka.
  • Ištraukiami stalai. Virtuvės centre sumontavus maisto gaminimui skirtą salą, dažnai nelieka vietos įprastam stalui. Puikus, vietą taupantis sprendimas – ištraukiamo stalo mechanizmas, leidžianti nenaudojamą stalą  sustumti į stalčiaus dydžio nišą, o esant poreikiui ištraukti, užfiksuojant reikiamoje pozicijoje. Toks ištraukiamo stalviršio mechanizmas  išlaiko iki 60 kg apkrovą, todėl galėsite stalą nukrauti ir vaišėmis, ir atlikti maisto ruošimo darbus. 
  • Modulinės lentynos. Virtuvė atrodys erdviau, jei vietoje uždarų spintelių pasirinksite atviras lentynas. Dabar ypač populiarios juodos modulinės lentynos Zero, kurios gali būti tvirtinamos tiek į sieną, tiek ir į lubas.  

Atgal