Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
+370 37 49 01 80
eshop@joldija.lt
Furnitūros detalių gamyba
2020-01-16 - 10 min. skaitymo
Virtuvės furnitūra – patogiam gyvenimui
virtuvės furnitūra
cargo krepšiai
emuca

Virtuvė – vieta, į kurią užsukame kasdien. Ji turi džiuginti. Visai nesvarbu, ar savo namuose turite didelę su svetaine sujungtą ar kompaktišką atskirą virtuvę. Patogūs ir funkcionalūs virtuvės baldai – kiekvieno žmogaus siekiamybė. Tinkamai pasirinkti virtuvės priedai padės tai užtikrinti. 

Pasitelkite virtuvės baldų įrangą tam, kad 

  patogiai sudėtumėte daiktus,  

  lengvai palaikytumėte tvarką,  

  patirtumėte kasdienio patogumo džiaugsmą.

Joldijos asortimentą papildė Emuca virtuvės baldų patogumą padidinantys furnitūros elementai:

  Kampiniai mechanizmai;

  Krepšiai virtuvėms;

  Ūkinės spintos.

Kampiniai mechanizmai padės tikslingai išnaudoti baldų kampus. Atsižvelgdami į individualius poreikius kampinei spintelei rinkitės karuselę arba ištraukiamus kampinius mechanizmus:

710 mm rato skersmens kampinė karuselė 

Virtuvės baldų karuselė

810 mm rato skersmens kampinė karuselė

Ištraukiamas kampinis mechanizmas TITANE CORNER

Ištraukiamas virtuvės mechanizmas

Ant laikiklio montuojamą kampinę lentyną TITANE HUIT.

Kampinis mechanizmas

Karuselės tipo mechanizmai suteiks galimybę lengvai matyti ir pasiekti spintelės turinį. Mechanizmas apims didelę kampinės erdvės dalį – galėsite maksimaliai išnaudoti kampinės spintelės tūrį. Krepšiai virtuvėms leis patogiai išnaudoti siaurą erdvę spintelėje ir patogiai laikyti kasdienio naudojimo skysčius, prieskonių indelius ar kitus jums dažnai reikalingus, tačiau stalviršio nepuošiančius daiktus.

Reikia daugiau vietos ir puikaus laikomų daiktų pasiekiamumo? Rinkitės ūkines spintas:

Ūkinė spinta SUPRA

Ūkinė spinta TITANE

Įrankių dėklas

Kasdienio vizito į virtuvę džiaugsmą tikrai padidins kokybiškas įrankių dėklas, o reguliarų tvarkymą palengvins kilimėlis stalčiams

Kilimėlis stalčiams

Virtuvei skirta baldų furnitūra pravers ne tik projektuojantis naujus baldus. Galite juos pasitelkti ir esamų baldų funkcijos atnaujinimui, šiek tiek pabodusių priedų pakeitimui. Tinkamai parinkti virtuvės priedai – tiesiausias kelias iki komforto Jūsų virtuvėje. 

Atsibodo siekti produktų gilioje spintelėje – pašalinkite lentynas bei įsirenkite ištraukiamą ūkinę spintą. Komforto lygis ženkliai padidės! O galbūt nusivylėte nekokybišku turimo ištraukiamo cargo krepšio padengimu – metas pakeisti ir šį virtuvės priedą.

Norite įsitikinti Joldijos siūlomos virtuvės įrangos priedų kokybe ir funkcionalumu gyvai? Užsukite į Kaune, Tikslo g.10 esančią baldų furnitūros ekspoziciją. Mielai suteiksime daugiau informacijos ir tel. +370 37 49 01 80

 

Atgal