Patogu apšvietimo valdymas yra labai svarbu. Tam naudojami įvairūs jungikliai. LED juostų apšvietimas balduose gali būti valdomos prisilietimu arba rankos mostu. Priklausomai nuo poreikių galite rinktis jums patogų variantą.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Apšvietimas gali būti valdomas ir pasitelkiant nuotolinio valdymo pultą. Galima ne tik įjungti ir išjungti apšvietimą, tačiau ir keisti jo intensyvumą. Šviesos ryškumas ženkliai įtakoja nuotaiką, todėl gerai turėti keletą skirtingų galimybių, kurios būtų naudojamos pagal situaciją. Judesiu valdomas apšvietimas pasižymi privalumais – efektyviai naudojama elektros energija, nereikia skirti dėmesio apšvietimo įjungimui. Baldų apšvietimas gali padėti saugiai judėti patalpose naktį nesiblaškant dėl ryškios šviesos ar poreikio ieškoti jungiklio. Baldų apšvietimo valdymo sensoriai gali būti montuojami į profilius.