Baldų rankenėlės - svarbus dizaino aspektas. Gražios jums, patogios liesti, tinkančios prie pasirinkto interjero stiliaus – būtent tokios jos turėtų būti. Siūlome itin platų baldų rankenėlių asortimentą, todėl išsirinkti tinkamiausias jums - tik dar sudėtingiau.

Spalva
alavas
antracitas
aukso
balta
balta/juoda
bronza
bronza sendinta
chromas
chromas blizgus
geležis sendinta
geltona
grafitas
juoda
juoda/aukso
juoda/balta
juoda matinė
juodas
mėlyna
nikelis
oranžinė
pilka
plienas šlifuotas
pušis
raudona
ruda
sidabrinė
varis
vyšnia
įvairių spalvų
žalia
žalvaris
Medžiaga
aliuminio lydinys
aliuminis
chromas
cinko lydinys
cinko lydinys
cinko lydinys, porcelianas
guma
medis
metalas
nerūdijantis plienas
plastikas
plienas
porcelianas
žalvaris
Padengimas
anoduota
bronza
chromas
dažyta
dažytas
lakuota
nedengta
nikelis
plieno efektas
sendinta
sendinta geležis
soft touch
varis
šlifuota
žalvaris
Tvirtinimo žingsnis
16
32
40
64
66
75
76
80
96
128
130
160
192
224
236
256
288
320
352
376
384
392
416
448
640
992/192
1056/416
1120
1178/589
neaktualu
Prekinis ženklas
-
AOHA
ATM
Basic
Betty
COCO
Emuca
Everlast
GIUSTI
LANG
Modern ANTIQUE
nenurodyta
Nėra
PROFILE
Shape

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Pasinaudokite prekių filtravimu - rinkitės baldų rankenėlių medžiagą, padengimą, tvirtinimo žingsnį, spalvą. Siūlomos rankenėlės skirstomos į "D" formos, įleidžiamas, profilines, strypelius, taškines, varstomas, vaikiškas. Norint išsiaiškinti, koks tipas reikalingas jums rekomenduojame keliais greitais paspaudimais peržvelgti pateikiamas rankenėlių nuotraukas – tuomet lengvai įsivertinsite, kurioje kategorijoje ieškoti jums tinkamiausio varianto. Gali būti, kad išskirtiniausios – jus ir namiškius sužavėsiančios priskirtos kategorijai „Kitos rankenėlės“. Šioje kategorijoje rasite ir praktišką sprendimą baldams be rankenėlių – gola profilius. Patogumas niekada neišeina iš mados, kad ir ką sakytų baldų be rankenėlių gerbėjai. Gola profiliai padės sukurti vientisą baldų vaizdą bei išsikišančių detalių ir užtikrins patogų stalčių ar spintelių atidarymą bet kuriam jūsų namų svečiui. Modernumas neturi užgožti baldų naudojimo paprastumo, taigi paspaudžiant atidaromi baldai patiks ne visiems jų naudotojams. Na ir tikrai nepatiks tiems, kas augina mažus vaikus, kurių smalsumas ir polėkis žaidimui „atidaryta-uždaryta“ gali būti didesnis nei tėvų kantrybės atsargos. Išsirinkti rankenėles naujiems baldams galbūt netgi lengviau nei pakeisti vieną sulaužytą ar per daug dėvėjimo žymių turinčią rankenėlę. Paieška bus lengvesnė, jeigu išmatuosite atstumą tarp rankenėlės tvirtinimo taškų (varžtų) – tvirtinimo žingsnį – žinodami jo vertę milimetrais tiesiog pažymėkite filtre atitinkamą skaičių. Filtruodami vien tik pagal tvirtinimo žingsnį tarp pasirinkimų matysite įvairių tipų rankenėles – norėdami dar labiau sumažinti rodomų variantų skaičių nurodykite norimą spalvą ar padengimą. Kartais pakeisti visas baldų rankenėles gali būti paprasčiau nei surasti labai išskirtinę seno baldo rankenėlę – toks lengvai įgyvendinamas baldų atnaujinimas suteiks jiems naują veidą. Prikelkite senus baldus naujam gyvenimui atnaujindami jų paviršių ir pakeisdami jų rankenėles – širdžiai brangūs daiktai gali dalyvauti naujose jūsų gyvenimo istorijose. Neatsisakykite parduotuvėje pamatyto tobulo baldo vien todėl, kad nepatiko jo rankenėlės – tokį jums akį rėžiantį trūkumą lengvai pašalinsite jas pakeisdami. Bet koks masinės gamybos baldas gali tapti išskirtiniu pakeitus jo rankenėles į tokias, kurios rodos sukurtos specialiai jums. Sugaiškite laiką rankenėlių paieškai ir vėliau išgyvenkite daugybę tobulų naudojimosi baldais akimirkų. Prabangiai blizgančios ar matinės, modernios ar klasikinio dizaino, nugludintų ar griežtų formų – rinktis jums. Linkime jums išsirinkti tobulas rankenėles kasdien džiuginsiantiems baldams. Gražios pažiūrėti ir patogios naudoti būtent jums – tikime, kad didžiuliame „Joldijos“ asortimente atrasite būtent tokias rankenėles. Dirbame su daugybe tiekėjų iš viso pasaulio – viskas tam, kad baldai teiktų kasdienį džiaugsmą ir susižavėjimą jų naudotojams funkcionalios ir akį džiuginančios baldų furnitūros dėka.