Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
lt
en

Stengiamės, kad Jums būtų pateiktas tinkamiausias sprendimas, todėl nuolatos plečiame savo gamybos padalinį.

Šiuo metu gaminame įvairių tipų surenkamus metalinius lovų rėmus, zig-zag spyruokles, taip pat štampavimo ir profiliavimo būdų pagamintus produktus. Nuolat tobuliname ir modernizuojame produkcijos gamybos technologijas, keliame personalo kvalifikacijos lygį, investuojame į įrenginių efektyvumą. 

„Joldijoje“ vadovaujamasi Lean filosofija ir metodais, nukreiptais į didesnės vertės kūrimą klientui ir į nuolatinį darbuotojų tobulėjimą. Įmonėje diegiama Lean sistema padeda efektyviau vystyti gamybos procesus ir operatyviai reaguoti į kylančias problemas. Su Lean susijusius pasiekimus įrodo reikšmingai sumažintas kaštų skaičius, kai iš procesų nuolat sėkmingai eliminuojami vertės nekuriantys komponentai.

Sužinokite daugiau apie lovos rėmų, zig-zag spyruoklių, štampavimo ir profiliavimo gamybą paspaudę nuorodų žemiau.

Lovos rėmai

Zig-zag spyruoklės

Štampavimas ir profiliavimas

Susisiekite su mumis dėl gamybos telefonu +370 37 49 01 80 arba el. paštu eshop@joldija.lt 

Joldija Gamyba

Joldija gamyba