Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Baldų lankstai, pakėlimo mechanizmai, varžtai ir tvirtinimo detalės

Titus pasižymi novatorišku produktų dizainu, patirtimi produktų inžinerijoje bei efektyviu paslaugų tiekimu. Titus yra tarptautinis prekinis ženklas kurio asortimente rasite įvairių spintelių baldų detalių, tokių kaip lankstai, stalčių sistemos, jungtys, slopintuvai.

Apie Titus

Kokybė ir inovatoriškumas

Titus yra žinomi dėl savo kokybės ir inovatoriškumo. Titus grupę sudaro 22 įmonės Europoje, Azijoje, Amerikoje ir Australijoje, o jų produkcija prekiaujama visame pasaulyje. Savo patirtį ir kompetencijas, sukauptas per dešimtmečius, Titus pritaiko spintelių detalių gamyboje, kuri tapo pagrindine įmonės veikla. Titus prekinio ženklo detalės yra gaminamos Slovėnijoje siekiant gerinti baldų kokybę ir palengvinti baldų gamybos procesus.

Atsisiųsti katalogą nr. 1 Atsisiųsti katalogą nr. 2