Nuo pat UAB "Joldija" įkūrimo 1993 metais, pagrindinė mūsų veiklos kryptis yra prekyba baldų furnitūra ir tvirtinimo detalėmis baldų gamybai. Įmonė užsiima ir furnitūros gamyba - stengiantis, kad klientams būtų pateiktas tinkamiausias sprendimas gamybos padalinys nuolat plečiamas.

29 metų patirtis baldų pramonėje lėmė tai, jog tapome puikiai žinomais baldų tvirtinimo detalių gamintojais bei tiekėjais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose. Bendradarbiaujame su partneriais Vokietijoje, Lenkijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Latvijoje, Estijoje bei daugelyje kitų šalių. Dirbame su didžiausiais Europos baldų gamintojais, tiekiančiais baldus „IKEA“, „JYSK“, „Conforama“ ir kitiems baldų prekybininkams.

Mūsų gamybos principai yra aukšta prekių kokybė ir patikimas tiekimas. Bendradarbiaujame su tarptautiniais tvirtinimo detalių gamybos lyderiais iš Europos ir Azijos, o pastovi naujų partnerių paieška užtikrina platų prekių pasirinkimą už tinkamą kainą. Prekes laikome nuosavame, 6,900 m2, sandėlyje Kaune.

„Joldijoje“ vadovaujamasi Lean filosofija ir metodais, nukreiptais į didesnės vertės kūrimą klientui ir į nuolatinį darbuotojų tobulėjimą. Įmonėje diegiama Lean sistema padeda efektyviau vystyti gamybos procesus ir operatyviai reaguoti į kylančias problemas. Su Lean susijusius pasiekimus įrodo reikšmingai sumažintas kaštų skaičius, kai iš procesų nuolat sėkmingai eliminuojami vertės nekuriantys komponentai.

Lean diegimas „Joldijoje“ buvo pradėtas 2018 metais. Šiuo metu įmonėje sistemingai diegiami 5S, Kaizen ir PDCA metodai. Ateityje planuojama plėsti įmonėje naudojamų Lean įrankių įvairovę, tokiu būdu užtikrinant nuolatinį veiklos efektyvumo gerinimą ir sklandų bendradarbiavimą su išorės organizacijomis.

Mūsų pagrindinis tikslas - išskirtinis dėmesys ir profesionalios paslaugos klientams. Kad visa tai pasiektume, nuolatos stebime rinkos pokyčius bei naujausias tendencijas,  periodiškai atnaujiname prekių asortimentą. Ypatingą dėmesį skiriame nestandartiniams produktams, kas leidžia pasiūlyti tinkamiausią produktą ar sprendimą mūsų klientams. 

„Joldijos" kokybės politiką rasite čia.