VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Net 30 metų patirtis siūlant funkcionalius sprendimus baldams! Prekiaujame gerai žinomų gamintojų, kokybiška ir patikima produkcija bei galime pasiūlyti lanksčius ir individualius sprendimus tiek stambiems verslo klientams, tiek smulkiems baldininkams, tiek visiems, kas įsirenginėja ar atnaujina savo namus.

Nuo pat UAB "Joldija" įkūrimo 1993 metais, pagrindinė mūsų veiklos kryptis yra prekyba baldų furnitūra, baldų priedais ir tvirtinimo detalėmis baldų gamybai. Įmonė užsiima ir furnitūros gamyba - taip galime išpildyti net ir reikliausių klientų lūkesčius.

30 metų patirtis baldų pramonėje lėmė tai, jog tapome puikiai žinomais baldų tvirtinimo detalių gamintojais bei tiekėjais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose. Bendradarbiaujame su partneriais Vokietijoje, Lenkijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Latvijoje, Estijoje bei daugelyje kitų šalių. Dirbame su didžiausiais Europos baldų gamintojais, tiekiančiais baldus „IKEA“, „JYSK“, „Conforama“ ir kitiems baldų prekybininkams.

Mūsų veiklos principai yra aukšta prekių kokybė ir patikimas tiekimas. Bendradarbiaujame su tarptautiniais tvirtinimo detalių gamybos lyderiais iš Europos ir Azijos, o pastovi naujų partnerių paieška užtikrina platų prekių pasirinkimą už tinkamą kainą. Prekes laikome nuosavame 6900 m2 sandėlyje Kaune.

Mūsų įmonėje vadovaujamasi LEAN filosofija ir metodais, nukreiptais į didesnės vertės kūrimą klientui ir į nuolatinį darbuotojų tobulėjimą. Ši sistema padeda efektyviau vystyti veiklos procesus ir operatyviai reaguoti į kylančias problemas. Su LEAN susijusius pasiekimus įrodo reikšmingai sumažintas kaštų skaičius, kai iš procesų nuolat sėkmingai eliminuojami vertės nekuriantys komponentai.

Mūsų pagrindinis tikslas - išskirtinis dėmesys ir profesionalios paslaugos klientams. Kad visa tai pasiektume, nuolatos stebime rinkos pokyčius bei naujausias tendencijas, periodiškai atnaujiname prekių asortimentą. Ypatingą dėmesį skiriame nestandartiniams produktams, kas leidžia pasiūlyti tinkamiausią produktą ar sprendimą.

UAB „Joldija" kokybės politiką rasite čia.