Siūlomas platus bėgelių ir stalčių šonų asortimentas įvairių baldų gamybai. Pasinaudokite galimybe filtruoti baldų bėgelius pagal kategoriją, uždarymo būdą, ilgį ar prekinį ženklą.

Aukštis
17 MM
27 MM
45 MM
Ilgis
35 MM
182 MM
214 MM
246 MM
250 MM
270 MM
278 MM
300 MM
310 MM
338 MM
342 MM
344 MM
345 MM
350 MM
374 MM
400 MM
450 MM
500 MM
550 MM
600 MM
650 MM
700 MM
Ištraukimo tipas
dalinio ištraukimo
pilno ištraukimo
Uždarymo tipas
paprastas
su atmetimu
su švelniu pritraukimu
švelnaus pritraukimo su atmetimu
Prekinis ženklas
Emuca

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Bėgeliai su švelniu pritraukimu garantuos sklandų ir tylų stalčių judėjimą. Bėgeliai su atmetimo funkcija leis atidaryti stalčius lengvu paspaudimu. Kokybiška furnitūra itin aktuali virtuvės baldams - ten esančius stalčius varstome dažniausiai, tačiau verta suteikti maksimalų funkcionalumą ir svetainės, miegamojo, vonios, vaikų kambario baldams. Galimybę patogiai naudotis visu stalčiaus turiniu užtikrins pilno išsitraukimo bėgeliai - su jais įrengtas stalčius išsitrauks maksimaliai.

Stalčių bėgeliai pagal tipą būna: guoliniai bėgeliai, montuojami iš apačios (paslėptieji) ir ritininiai bėgeliai. Ritininiai bėgeliai juda iš kito plastiko pagamintų ratukų pagalba – toks variantas yra triukšmingesnis, todėl plačiau naudojamas rečiau darinėjamiems stalčiams, kaip pvz. biuro baldams. Guoliniai bėgeliai yra brangesni, tačiau tai su kaupu atperka savo privalumais. Tokie bėgeliai pasižymi tyliu varstymu ir stabiliu judamosios dalies ištraukimu. Guoliniai bėgeliai yra kur kas tvirtesni už ritininius ir atsparesni didelėms apkrovoms. Montuojami iš apačios bėgeliai yra brangiausi, bet ilgaamžiškiausi ir tuo pačiu sumontuoti balduose darinėjasi tyliausiai. Šie bėgeliai būna pilno ištraukimo ar dalinio ištraukimo. Pilno išsitraukimo bėgeliai pasižymi galimybe ištraukus stalčių matyti visą jo turinį.

Bėgeliai gali būti su švelnaus pritraukimo arba su atmetimo sistema. Taip pat jei būna su pramoninio montavimo arba su fiksatoriais.

Renkantis stalčių bėgelius svarbiausios kelios jų charakteristikos:

1. Montavimo pobūdis;
2. Išsitraukimas;
3. Stalčiaus ilgis;
4. Laikoma apkrova;
5. Judesio charakteristikos.

Plačiai paplitę iš apačios montuojami bėgeliai. Tokie bėgeliai tvirtinami stalčiaus apačioje, kairėje ir dešinėje pusėje ir prilaiko stalčių. Iš šono montuojami bėgeliai montuojami stalčiaus šonuose kairėje ir dešinėje.

Renkantis bėgelius reikia įvertinti stalčiaus, kuriam ištraukti jie bus naudojami, ilgį. Iš apačios montuojami bėgeliai turi būti tokio pat ilgio kaip stalčiaus ilgis. Matuojant stalčiaus ilgį reikia nevertinti ant stalčiaus montuojamo fasado ilgio – gautą matmenį galima suapvalinti į mažesnę pusę. Bėgelių laikoma apkrova nusako, kokį maksimalų svorį galima dėti į stalčių, kuris judės bėgeliais.

Stalčių funkcionalumui labai svarbios bėgelių judesio charakteristikos. „Push to open“- atidaromi paspaudžiant bėgeliai, dar kitaip vadinami bėgeliais su atmetimu, naudojami stalčiams be rankenėlių. Bėgeliai su švelniu pritraukimu sugrąžina stalčių į užsidarymo padėtį lengvai pastūmus jo kryptimi lėtai, be trinktelėjimo. Kai tuo tarpu švelnaus uždarymo funkcijos neturintys bėgeliai pastūmus taip pat sugrįžta į pradinę padėti, bet priklausomai nuo pastūmimo jėgos gali būti girdimas trinktelėjimas.
Renkantis stalčių bėgelius taip pat labai svarbu įvertinti medžiagą, iš kurios jie pagaminti – ta lemia ilgaamžiškumą. Ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį į montavimo paprastumą. Bėgeliai gali būti komplektuojami su papildomais priedais, pavyzdžiui fiksatoriais, užtikrinančiais kad neišsitrauktų stalčius.