VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Įprastai stalai ne visada garantuoja taisyklinga sėdimą poziciją, kurią lemia tinkamas baldų aukštis. Ištisas valandas sėdint Jums prie nepritaikyto stalo gali atsirasti sveikatos bėdos: diskomfortas: skausmai nugaros srityje.

Spalva
aukso spalva
Balta
balta/juoda
balta/ąžuolo
Juoda
juoda/balta
juoda/pilka
pilka
pilka/balta
ruda
Aukštis
617-1267 MM
625-1280 MM
630-1280 MM
660-1170
Ilgis
700 MM
720 MM
720 MM
730 MM
1300 MM
1600 MM
Prekinis ženklas
DEXO
ROL ERGO
Strong
Plotis
400 MM
480 MM
480 MM
800 MM

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Išeitis - reguliuojamo aukščio stalas.

Pakeliamas stalas leidžia koreguoti baldo aukštį pagal individualius poreikius ir pageidavimus. Šie baldai prisitaiko prie Jūsų ūkio ar kėdės aukščio. tai ypač aktualu, jei stalą renkate vaikui. Būtina, kad rašomasis stalas augtų kartu su atžala - stalviršis pakeliamas rankiniu būdu ar elektrinis. Be to, šie baldai yra universalūs, todėl tuo pačiu stalu gali naudotis ne vienas asmuo, pasirinkęs jam tinkamą aukštį.

Kilnojamas stalas taip pat yra idealus sprendimas biuro kabinetui. Galimybė dalį laiko darbuotis stovint padės išlaikyti produktyvumą, sumažins sėdimo darbo keliamą riziką sveikatai. Šiuolaikiški biuro baldai užtikrins patogią ir ergonomišką darbo aplinką. 

Stovimi stalai ir kiti biuro baldai - tai ilgametė investicija į darbuotojų gerovę ir į modernios įmonės viziją. Tokius stalus turinti darbo aplinka gali paskatinti darbuotojų bendradarbiavimą ir kūrybiškumą. Dinamiškesnė kūno padėtis padeda išlaikyti geresnę viso kūno kraujotaką. Geriau besijaučiantis žmogus aktyvesnis visose gyvenimo srityse, trykšta gyvenimo džiaugsmu ir kūrybiškumu. Juk įrodyta, kad 8 valandos sėdėjimo žalos sunkiai pašalina netgi sportas darbo dienos pabaigoje.