VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Keičiantis laikams, vienos tendencijos kinta, kitos išlieka. Kavos staliukai – interjero detalė, be kurios neįsivaizduojami jokie namai. Nors funkciškai tai nėra pats svarbiausias baldas mūsų namuose, bet interjero išbaigtumo be jo nepasieksime.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Renkantis kavos staliuką svarbu suprasti, kad jų būna labai įvairių, skirtingų dydžių, formų, spalvų ar net medžiagų. Jei nežinote kokį staliuką rinktis, pabandykite atsakykite sau į šiuos klausimus:

1. Kokio dydžio kavos stalas yra reikalingas? Kad būtų lengviau įvertinti, galite pasižymėti būsimo baldo kontūrus ant grindų ir pasižiūrėti ar lieka pakankamai erdvės tarp kitų baldų, ar patogu apeiti.

2. Ar svarbu papildoma daiktų pasidėjimo vieta? Jei jūsų namuose dažnai skaitomi žurnalai, laikraščiai ar yra daiktų, kurie turi būti lengvai pasiekiami, bet ne visada pastebimi (pvz.: įvairūs valdymo pulteliai), verta apsvarstyti staliuką su stalčiais ar papildomomis lentynėlėmis. 

3. Koks namų interjeras ir aplink esantys svetainės baldai? Jei pasirinksite ryškiaspalvį apvalų žurnalinį staliuką,  jis gali tapti jūsų interjero akcentu. Blizgūs, modernūs, įvairių medžiagiškumų staliukai puikiai papuoš Jūsų namų erdvę. Jei reikia balanso, erdvėje yra masyvi sofa, su masyviomis kojomis, staliuką galima rinktis priešingo stiliaus, lengvą – plonomis kojelėmis, taip bus pasiekiamas balansas interjere.  

JOLDIJA asortimente esantys kavos staliukai pasižymi įvairiais stiliais, spalvomis, formomis. Radus atsakymus į aukščiau pateiktus klausimus, lengvai rasite ir savo namų erdvei tinkamiausią staliuką mūsų asortimente.