Tvirtinimo detalių paskirtis – atskirų dalių sujungimas į visumą. Siūlome baldinius varžtus, euro varžtus, medinius dygius, baldų ekscentrikus, įveržėjus, įvores, kaiščius, baldų kniedes, lentynų laikiklius ir kitas baldų tvirtinimo detales.

Ilgis, mm
5
6
7
8
9
9,5
10
11
12
12,9
13
14
15
15,5
16
16,5
17
18
18,5
19
19x52
20
22
24
25
26
27
28
28,3
30
34
35
37
38
40
40,5
43
44
45
47
49
50
50/40
51
55
59
60
60/25
61
63
65
66
70
70/45
75
80
87
90
95
100
105
120
Medžiaga
aliuminis
cinko lydinys
medis
nailonas
plastikas
plienas
polipropilenas
įvairios
žalvaris
Kiekis pakuotėje
1
2
5
10
20
50
100
200
250
500
600
1000

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Baldų gamyboje svarbu tinkamai pasirinkti reikiamas tvirtinimo detales, nes nuo to priklauso galutinio produkto kokybė.

Tvirtas baldų sujungimas užtikrina, kad nekils bėdų perkeliant baldą į kitą vietą. Gerai parinktos tvirtinimo detalės suteikia galimybę išardyti ir pakartotinai surinkti baldą. Baldų gamyboje itin plačiai naudojami baldiniai varžtai, kurie pagaminti iš plieno ir cinkuoti norint išvengti korozijos. Atskirais atvejais varžtai gali būti chromuoti – tai suteikia jiems geresnę estetinę išvaizdą.

Tada, kai tvirtinimo detalės balde yra matomose vietose, prireikia įvertinti ir padengimo įtakojamą dekoratyvumą, ne tik funkcines savybes.

Varžtas – tai išorinį sriegį turinti tvirtinimo detalė, sujungianti tvirtinamąsias detales būdu, kai varžtas prakišamas per kiaurymes ir paprastai priveržiamas arba atlaisvinamas sukimo momentą suteikiant veržlei (sukant veržlę).

Veržlės – tai metalinės detalės, skirtos varžtams tvirtinti. Jose dažniausiai per visą ilgį įsriegtas vidinis sriegis. Visgi kartais jos būna aklinos.

Medsraigčiai yra itin paplitę tvirtinimo detalės, leidžiančios greitai realizuoti itin tvirtą baldų sujungimą. Šios tvirtinimo detalės dar vadinamos medvaržčiais. Medsraigčius (medvaržčius) lengva išsukti ir galima vėl įsukti – patogu naudoti tada, kai tikėtinas baldų išmontavimas. Priklausomai nuo panaudojimo pobūdžio galima pasirinkti skirtingų ilgių medsraigčius (medvaržčius). Medsraigčiai medžiui paprastai gaminami iš minkštųjų plieno rūšių, jie dažnai cinkuoti, siekiant išvengti korozijos. Medsraigčiai turi retą sriegį, kuris gale baigiasi aštriu kūgiu tam, kad jį sukant būtų galima įsiskverbti į medžiagą. Jie niekada nenaudojami su veržlėmis. Medsraigčių sriegis paprastai išpjautas per visą strypo ilgį. Medsraigčiai paprastai negrūdinti ir jų gamybai naudojamas paprastas anglinis plienas. Taip pat jie gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno. Medsraigčius įsukti reikia tiksliai įpjovas atitinkančiu atsuktuvu, kadangi priešingu atveju galite arba sugadinti medsraigtį, neįsukę jo iki galo, arba sugadinsite atsuktuvą. Tvirtinant medsraigčiais labai svarbu teisingai parinkti medsraigčio ir jo srieginės dalies ilgį. Tvirtinimui naudojant medsraigčius medžiaga (pavyzdžiui baldinė plokštė) yra praskrodžiama aštriomis sriegio vijomis. Tokiu būdu nepažeidžiamas medžiagos vidinių sluoksnių vientisumas, nesumažėja jos kietumas ir išvengiama vidinių sluoksnių pasislinkimo, būdingo tvirtinant vinimis. Medsraigčio strypas palaipsniui susiaurėja prie galo ir baigiasi smaigaliu, lengvai smingančiu į medžiagą.

Dirbant su itin kietomis baldų medžiagomis arba naudojant didelio diametro medsraigtį gali būti iš anksto mažesnio diametro grąžtu pragręžiama anga. Kai prireikia išsukti medvaržčius, svarbu žinoti, kad kuo ilgesnis atsuktuvas, tuo mažesnis pasvirimas, taigi tuo patikimiau atsuktuvas susijungia su medsraigčiu. Kartais atnaujinant baldus tenka išsukti seną medvaržtį, kurio galvutė pažeista ir jo pašalinimas iš medžiagos tampa sudėtingu – pasitelkite tam ištrauktuką, dar vadinamą ekstraktoriumi. Tokio ištrauktuko forma padeda jį užfiksuoti elektrinio grąžto laikiklyje.