Krepšiai ir lentynos drabužiams - būdas laikyti daiktus patogiai ir prireikus surasti greitai. Lentynos vietoje naudojami vieliniai krepšiai užtikrina, kad drabužius puikiai pasieks oras. Daiktai bus gerai matomi net jų neištraukus.

Spalva
akmuo
antracitas
Balta
chromas
juoda
juodai dažyta
kreminė
moka
ruda "Moka"
sidabrinė
Medžiaga
aliuminis
audinys
medis
nenurodyta
plastikas
plastikas
plastikas, aliuminis
Plastikas, plienas
plienas
plienas
plienas, plastikas
plienas, stiklas
Prekinis ženklas
Emuca

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Tai tobulas būdas sudėti didesniems sulankstomiems drabužiams ar rankšluosčiams. Vieliniai krepšiai gali būti puikiai panaudoti ne tik drabužių, bet ir kitų daiktų laikymui, todėl puikiai tiks vaikų kambario baldams. Patogiai sudėsite žaislus, sporto inventorių. Galite puikiai panaudoti vielinius krepšius netgi virtuvėje – laikyti juos vaisius ar daržoves, užkandžius. Šie baldų priedai tiktų netgi darbo kambariui ar biurui – sudėjus daiktus tvarkingai jie gali nebūti slepiami po durelėmis – reikiamus daiktus matysite iškart. Greta elementarių ir ekonomiškų sprendimų rasite ir tuos, kurie sukurs kasdienę prabangą – krepšiai su švelnaus ištraukimo bėgeliu gali būti naudojami itin patogiai ir tyliai. Tobulai integruosite tokius sprendimus pagal savo poreikius. Atraskite patogią vietą kiekvienam daiktui ir tvarkos palaikymas bus mažesnis rūpestis nei atrodė iki šiol.