Tinkama spintų ir drabužinių įranga - patogių baldų ir tvarkos namuose garantija. Įvairios lentynos drabužiams ir batams bei krepšiai užtikrina galimybę patogiai laikyti ir pasiekti daiktus.

Kategorijos
Įranga batų laikymui
Kiti spintoms aksesuarai
Krepšiai ir lentynos drabužiams
Ištraukiamos pakabos
Kartelės ir jų priedai
Spalva
akmuo
aliuminis
antracitas
antracitas
Balta
balta
balta
chromas
chromas
geltona
juoda
juodai dažyta
kreminė
moka
neaktualu
nikeliuotas
pilka
ruda
ruda "Moka"
sidabrinė
sidabrinė
titano
įvairių spalvų
Medžiaga
aliuminis
aliuminis
audinys
cinko lydinys
Fibre
medis
metalas
neaktualu
nenurodyta
Plastic, Glass
plastikas
plastikas
plastikas, aliuminis
plastikas, aliuminis
Plastikas, plienas
plienas
plienas
plienas, plastikas
plienas, plastikas
plienas, stiklas
plienas, veltinis
įvairios
Prekinis ženklas
Emuca

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Planuodami spintą ar drabužinę gerai apgalvokite, kokie priedai sukurs patogumą pagal individualius įpročius. Pasirinkdami įvairius krepšius, lentynas ir pakabas geriau organizuosite turimą erdvę. Skirtingi priedai prisidės prie greitesnio jums reikiamo daikto suradimo, bus lengviau palaikyti tvarką. Palaikyti tvarką spintoje ar drabužinėje paprasta, kai kiekvienas daiktas turi jam skirtą vietą. Suskirstykite kategorijomis drabužius ir atrasite juos kur kas lengviau. 

Spinta ar drabužinė su ištraukiamais vieliniais krepšiais garantuos maksimalų komfortą – visi drabužiai ar aksesuarai bus gerai matomi, galėsite sudėlioti daiktus pagal jų naudojimo pobūdį. Stalčiai puikiai tinka apatinių ar miego drabužių, kojinių, marškinėlių, sportinės aprangos laikymui. Įsigiję stalčiaus dėklą aksesuarams patogiai sutalpinsite įvairius papuošalus, laikrodžius ar net kaklaraiščius. Papildomų privalumų teikia drabužių laikymas ant pakabų – neprireiks jų per dažnai lyginti. Įsigykite ištraukiamas kelnių pakabas ar universalias pakabas ir išsirinkti reikiamą drabužį bei juo apsirengti bus kur kas paprasčiau ir greičiau. Išskirtinį patogumą suteiks kabykla – pantografas. Toks sprendimas leis gerai išnaudoti viršutinę drabužinės erdvę ir patogiai pasiekti drabužius nepriklausomai nuo jūsų ūgio. Pantografas leidžia nuleisti pakabintus drabužius į patogų aukštį. Įsivertinkite, kiek ir kokių daiktų laikysite spintoje ar drabužinėje ir tada nuspręskite dėl konkrečių priedų poreikio. Jeigu turite daug skirtingų batų porų, teikite daug reikšmės talpioms ištraukiamoms batų lentynoms

Mėgstate minimalizmą? Galite rinktis ir mažiau daiktų talpinančius sprendimus. Spintų ir drabužinių priedai padės tinkamai išnaudoti kiekvieną erdvės centimetrą ir visus daiktus organizuojant pačiu optimaliausiu būdu. Tinkamai suplanuota drabužių spinta padaro dieną lengvesne – tvarkingai laikomi batai ar drabužiai teiks kasdienio patogumo. Funkcionalūs daiktų laikymo sprendimai atvers galimybę sutalpinti daugiau rūbų ir sudėti daiktus taip, kad būtų patogu juos apžiūrėti. Tinkamai organizuota drabužinė padės greičiau rasti kasdienę aprangą ir avalynę. Tvarką garantuojantys praktiški drabužinės sprendimai padės sutalpinti kuo daugiau rūbų ir lengvai rasti reikiamus daiktus. Įvairūs krepšiai ir kiti drabužinės priedai padės patogiai išrūšiuoti daiktus.