Baldų padukai (baldų kojelių apsaugos) yra skirti grindų dangos apsaugai. Labai svarbu apsaugoti bet kokią grindų dangą nuo baldų stumdymo paliekamų įbrėžimų.

Spalva
balta
bespalvė
bukas
chromas
juoda
pilka
ruda
skaidri
Medžiaga
guma
plastikas
plastikas, aliuminis
plienas
veltinis
Min. užsakomas kiekis
1 VNT
3 VNT
4 VNT
10 VNT
16 VNT
20 VNT
21 VNT
36 VNT
40 VNT
50 VNT
100 VNT
120 VNT
200 VNT

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Pasirinkite baldų padukų dydį atsižvelgiant į konkretaus baldo pobūdį. Dažniausiai svarbu įvertinti kėdės kojų išmatavimus ir pasirinkti reikiamos formos ir dydžio apsaugą grindims. Mūsų asortimente rasite įvairaus dydžio apvalių ir kvadratinių veltinio padukų. Naudojant baldų padukus ant kėdžių kojų bus užtikrintas sklandus jų judėjimas per grindų paviršių. Baldų padukų panaudojimas suteiks daugiau ramybės jūsų namams, nes baldų stumdymas ne tik bus saugus grindų dangai, bet kels ir mažesnį garsą. Guminiai baldų padukai pasižymi ir antipraslydimo funkcijomis. Pasirūpinkite savo grindų apsauga nuo subraižymų ir užkirskite kelią erzinantiems subraižymams, išvenkite su baldų stumdymu susijusio per dažno parketo šlifavimo poreikio. 

Lipnūs veltinio kilimėliai puikiai tiks bet kokio tipo grindims – kietmedžio, plytelių, laminuotoms. Baldų padukams naudojamo veltinio pluoštas dažnai yra pagamintas iš perdirbtų audinių, sintetinių arba natūralių medžiagų, paprastai pasižyminčių minkštumu, tačiau pakankamai tvirtų ir atsparių greitam susidėvėjimui net intensyviai naudojant. Dažniausiai baldų padukai būna juodi, rudi arba balti – estetinės jų savybės nėra svarbios, nes jie nenaudojami ant gerai matomos baldo dalies. Siekiant maksimalaus grindų apsaugos ilgaamžiškumo labai svarbu klijuoti baldų padukus ant itin švaraus, lygaus ir sauso paviršiaus. Veltiniai arba guminiai baldų padukai tvirtai prisiklijuoja jų gamyboje naudojamų itin stiprių klijų dėka – užtikrinamas maksimalus paviršių sukibimas. 

Lipnius baldų padukus priklijuosite itin lengvai ir greitai – tiesiog nulupkite lipduką ir tvirtai prispauskite prie reikiamo paviršiaus. Atskirais atvejais įsigydami didesnio dydžio klijuojamą apsaugą grindims lengvai iškirpsite jums reikiamą dydį. Maksimaliai konkretiems baldams tinkamo dydžio grindų apsaugos bus kur kas ilgaamžiškesnės ir geriau atliks savo funkciją. Naudodami per mažus padukus neužtikrinsite 100% apsaugos nuo baldų stumdymo lemiamo grindų susibraižymo. Plastikiniai padukai bus ilgaamžiškesni, tačiau tai nėra pats universaliausias ar paprasčiausiai naudojamas pasirinkimas. Plastikiniai baldų padukai - dažnas baldų gamybos profesionalo, tačiau ne individualaus jų naudotojo pasirinkimas.