Filtravimo pagalba galite rinktis įvairaus ilgio bei aukščio sinchroninius ar nesinchroninius stalo praplėtimo mechanizmus. Stalo praplėtimo (prailginimo) mechanizmai suteikia galimybę lengvai ir patogiai koreguoti baldo dydį.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Suskleistas stalas užima nedaug vietos, o prireikus gali būti transformuojamas į didesnį. Metaliniai stalo praplėtimo mechanizmai yra itin kokybiški. Jie pagaminti iš patvarių metalinių profilių ir pasižymi ilgaamžiškumu. Rinkitės pagal savo poreikius - įvairaus ilgio bei praplėtimo, sinchronizuotus ar nesinchronizuotus. Tokie mechanizmai naudojami stalų transformerių gamyboje. Naudojant metalinius stalo praplėtimo mechanizmus stalas praplečiamas viduryje tarp dviejų sujungiamų stalo dalių įdedant papildomą. Metaliniai stalo praplėtimo mechanizmai dar kitaip gali būti vadinami stalo prailginimo mechanizmais. Prie besikeičiančių naudotojų poreikių pritaikomas stalas transformeris – puikus sprendimas bet kuriems namams. Kasdienybėje ne taip dažnai reikia itin didelio stalo - transformuojamo baldo privalumas padės nuolatos turėti daugiau erdvės, o esant poreikiui sutalpinti prie stalo daugiau žmonių. Kokybiškas praplėtimo mechanizmas – patvaraus ir patikimai veikiančio stalo transformerio „širdis“. Stalo praplėtimo mechanizmai gali būti sinchroniniai arba nesinchroniniai, su stabdžiu arba be jo, skiriasi galimo išplėtimo dydžiu, aukščiu ir maksimalia apkrova. Tikslūs aliuminio profiliai užtikrins sklandų stalo dalių judėjimą, taigi ir paprastą naudojimą. Stalas su praplėtimo (pailginimo) mechanizmu yra išskleidžiamas minimaliomis pastangomis. Naudojant metalinius stalo praplėtimo mechanizmus laikomasi principo, kad technologija yra nematoma tol, kol jos neprireikia. Prailginamas stalas atrodo visai įprastai. Siūlomi centrinio stalo praplėtimo mechanizmai yra itin patikimi ir pasižymi lengvu judesiu. Tokį mechanizmą išduoda tik centrinėje dalyje matoma siūlė. Atsiradus poreikiui šoninės dalys yra atitraukiamos ir stalą praplečiantis įdėklas įdedamas centre. Stalas su prailginimo mechanizmu atveria daugiau galimybių jį įsigijusiems. Toks baldas lengviau pritaikomas mažai erdvei – kasdienybėje galima mėgautis kompaktiška jo versija, o prireikus susodinti svečius – išskleista. Stalas su praplėtimo mechanizmu prasiilgina taip lengvai, kad galėsite nesunkiai juo naudotis prireikus daugiau erdvės maisto gaminimui virtuvėje. Įsigiję stalą su prailginimo mechanizmu lengvai išplėsite galimybes padidėjus šeimos narių skaičiui. Stalai transformeriai patiks teikiantiems pirmenybę funkcionaliems baldams – gali būti, kad tai taps ilgiausiai tarnaujančiu baldu namuose. Visai nebūtina dažnai pirkti naujo stalo, jeigu iškart puikiai išsirenkate. Stalai su praplėtimo mechanizmu tarnaus ilgai ir ištikimai. Kokybiškas stalo praplėtimo mechanizmas – puiki investicija baldų gamintojui, kuris neabejingas puikioms klientų rekomendacijoms.