VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Nuo pat įkūrimo 1993 metais UAB „Joldija" užsiima furnitūros gamyba. Stengiamės, kad klientams būtų pateiktas tinkamiausias sprendimas, todėl nuolatos plečiame savo gamybos padalinį.

Šiuo metu gaminame įvairių tipų surenkamus metalinius lovų rėmus, zig-zag spyruokles, taip pat štampavimo ir profiliavimo būdu pagamintus produktus. Nuolat tobuliname ir modernizuojame produkcijos gamybos technologijas, keliame personalo kvalifikacijos lygį, investuojame į įrenginių efektyvumą. 

UAB „Joldija“ vadovaujamasi LEAN filosofija ir metodais, nukreiptais į didesnės vertės kūrimą klientui ir į nuolatinį darbuotojų tobulėjimą. Įmonėje diegiama LEAN sistema padeda efektyviau vystyti gamybos procesus ir operatyviai reaguoti į kylančias problemas. Su LEAN susijusius pasiekimus įrodo reikšmingai sumažintas kaštų skaičius, kai iš procesų nuolat sėkmingai eliminuojami vertės nekuriantys komponentai.

Sužinokite daugiau apie zig-zag spyruoklių, štampavimo ir profiliavimo bei lovos rėmų gamybą paspaudę nuorodas žemiau. Taip pat galime pasiūlyti ir furnitūros pakavimo paslaugą, apie kurią daugiau galite rasti čia.

Zig-zag spyruoklės

Štampavimas ir profiliavimas

Lovos rėmai

Susisiekite su mumis dėl gamybos telefonu +370 37 49 01 80 arba el. paštu eshop@joldija.lt 

Joldija Gamyba

Joldija gamyba

Mūsų pagrindinis tikslas yra teikti išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui, suteikti profesionalias paslaugas ir rasti labiausią tinkamą produktą. Turėdami ilgametę patirtį ir patikimus partnerius galime įgyvendinti individualius Jūsų užsakymus ir pagaminti norimas baldų furnitūros bei tvirtinimo detales. Priklausomai nuo Jūsų užklausos bei pageidaujamos prekės specifikacijos, gali būti papildomų reikalavimų, įskaitant minimalią užsakymo vertę ar terminą. 

Užpildykite užklausos formą žemiau, arba susiekite su mumis telefonu +370 37 49 01 80 arba el. paštu eshop@joldija.lt

Užklausos forma

Joldija Individualūs sprendimai

Joldija Individualūs sprendimai