Zig-zag spyruoklės yra klasikinės spyruoklių sistemos, tinkančios minkštiems baldams. Standartinėje sistemoje yra gaminamos skirtingų formų ir išlenkimų spyruoklės. Zig-zag spyruoklės gaminamos iš aukštos kokybės žaliavos - specialios spyruoklinės plieno vielos, atitinkančios EN10270-1 standarto reikalavimus, kurių stipris yra 1650-1850 N/mm.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Tokios spyruoklės yra termiškai grūdinamos – tai suteikia išskirtinį tvirtumą vėlesnio naudojimo metu. Sertifikatai užtikrina kokybę viso gamybos proceso metu, taip pat tai garantuoja griežtą reikiamų parametrų laikymąsi. Zig-zag spyruoklių kokybė ženkliai įtakoja minkštų baldų komfortą. Vingiuota spyruoklių forma leidžia užtikrinti elastingą ir dėl to itin patogų sėdėjimą. Kokybiškos zig-zag spyruoklės įtakoja ne tik minkštų baldų patogumą, bet ir ilgaamžiškumą. „Joldijos“ elektroninėje parduotuvėje rasite populiariausių ilgių ir išlinkių zig zag spyruokles. Taip pat siūlome galimybę užsakyti zig-zag spyruoklių gamybą pagal individualius baldų gamintojų poreikius – pateikiant brėžinį arba pavyzdį. Zig zag spyruoklių kokybė gali būti esminis sofos ar bet kurio kito minkšto baldo kokybės faktorius. Šių spyruoklių prireiks panorus tinkamai atnaujinti seną sofą. Minkšti baldai yra vieni intensyviausiai naudojamų namuose, todėl kokybiškos sudedamosios dalys yra itin svarbios. Zig zag spyruoklių panaudojimas suteikia minkštiems baldams ilgaamžišką komfortą. Gera sofa – tai ne tik patvarus rėmas, tvirtos jungtys ar tinkamas užpildas, tačiau ir kokybiškos zig-zag spyruoklės. Tokios spyruoklės gali būti montuojamos tiek ant rėmo, tiek rėmo viduje. Labai svarbus tinkamas zig zag spyruoklių tvirtinimas. Šios spyruoklės ilgai išsaugo savo formą, yra paprastai montuojamos, lengvai transportuojamos.