Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba

Svetainės ar virtuvės baldai yra bene dažniausiai naudojami iš visų esančių namuose. Verta, kad jie būtų ne tik estetiški, tinkantys prie namų interjero, tačiau ir itin patogūs ir praktiški.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas

K70 kėdė juoda

Kodas: V-CH-K/70-KR-CZARNY Liko: 20 vnt.
Prekės kaina
23,46 EUR / vnt.

K155 kėdė balta

Kodas: V-CH-K/155-KR-BIAŁY Liko: 20 vnt.
Prekės kaina
31,74 EUR / vnt.
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Rinkdamiesi svetainės baldus atkreipkite dėmesį į jų gamybai panaudotas medžiagas. Dažnai naudojamiems baldams prireiks neretos priežiūros – galbūt teks valyti ant jų išpiltus skysčius ar kitaip paliktas dėmes. Praktiškas baldų paviršius užtikrins ilgaamžiškumą net ir intensyviai naudojant. „Joldijos“ asortimente rasite įvairių iš tiekėjo sandėlių Europoje pristatomų svetainės ir virtuvės baldų – kėdžių, fotelių, stalų, pufų. Tobulai prie interjero priderinti virtuvės bei svetainės baldai – svarbus namų jaukumo faktorius. Rinkitės patinkančio stiliaus ir spalvos svetainės baldus. Patogios ir gražios kėdės, komfortišką poilsį garantuojantys foteliai, jaukiam bendravimui pritaikyti stalai nusipelno vietos jūsų namuose. Kurkite džiugią kasdienybę su jums patinkančių ir tinkančių baldų pagalba. Formuojant baldų asortimentą stengiamės rasti puikiu kokybės ir kainos santykiu pasižyminčius sprendimus. Pernelyg didelė baldams išleista suma mažins pasitenkinimą pirkiniu. Funkcionalūs ir patogūs svetainės baldai - puiki investicija. Juk svetainė ar bendra svetainės ir virtuvės erdvė – ta namų vieta, kur švenčių metu susirinks jūsų draugai ir rečiau matomi artimieji. Labai svarbu, kad tiek šventinio, tiek kasdienio susibūrimo vieta jūsų namuose būtų jauki bei patogi. Svetainės baldų komfortas ir paprastos priežiūros galimybė – esminiai jų pasirinkimo veiksniai. Negalima pamiršti ir estetikos – juk planuojate namų įvaizdžiui svarbią erdvę. Svetainės baldai turėtų patikimai tarnauti ne vienerius metus, todėl pagalvokite, ar būsite patenkinti pasirinkimu šiek tiek pakitus interjero tendencijoms. Klasikiniai svetainės baldų sprendimai išliks aktualūs labai ilgą laiką ir puikiai derės daugumos namų interjere. Tai saugus ir praktiškas pasirinkimas. Skirkite didelį dėmesį svetainės baldų spalvai – veikite pernelyg didelės spalvų įvairovės interjere. Tobulam vaizdui pakaks puikiai suderinti kelias pagrindines spalvas. Labai svarbu, kad pasirinkti baldai gerai tiktų konkrečioje erdvėje. Svetainės baldai neturėtų užimti daugiau kaip dviejų trečdalių kambario erdvės. Priešingu atveju kambarys praras erdvės pojūtį, atrodys pergrūstas. Rinkdamiesi svetainės baldus analizuokite ir savo įpročius – kad ir kaip norėtumėte pradžiuginti svečius, jūsų komfortas turėtų būti svarbiausias. Apgalvokite, kokios kėdės jums yra patogiausios – kad ir kaip žavėtumėtės kai kuriais pasirinkimais, neverta vadovautis vien estetika. Būtina gero pasirinkimo sąlyga - funkcionalumo ir estetikos derinys. Įsivertinkite, kiek laiko esate pasirengę skirti baldų priežiūrai. Pagalvokite, kas yra dažniausi jų naudotojai – jeigu tame dalyvauja vaikai, venkite itin šviesių spalvų. Išsirinkite baldus, kurie džiugins akį, nereikalaus per daug priežiūros ir bus neatskiriama kasdienio jūsų komforto dalis.