VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Patogi darbo aplinka priklauso nuo daugybės supančių veiksnių. Biuro stalviršis - vienas iš jų. JOLDIJA asortimente esantys stalviršių variantai – klasikiniai vartotojų pasirinkimai, tobulai tinkantys reguliuojamo aukščio stalams.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Rinkitės tokios pačios stalo rėmą ir stalviršį arba juodas kojas ir baltą stalviršį. Tamsesnė spalva apačioje sukuria vizualinį stabilumo įspūdį, todėl juodos spalvos reguliuojamo aukščio rėmas ir baltos spalvos stalviršis yra toks populiarus pasirinkimas. Baltos spalvos stalviršis kelia asociacijas su švara. Šis spalvos pasirinkimas vizualiai didina erdvę. Per daug baltos spalvos biure ar darbo kambaryje galbūt ir sukeltų ligoninės asociaciją, bet naudojant šią spalvą stalviršiui greta kitų spalvų erdvė tikrai atrodys tobulai. Juoda spalva yra amžinai madinga, tačiau tokios spalvos stalviršis nuteiktų per daug niūriai ir tiesiog netikrų biuro ar darbo kambario aplinkoje. Ąžuolo spalvos stalviršis taip pat yra labai dažnas vartotojų pasirinkimas. JOLDIJA asortimente esantys stalviršiai pasižymi itin aukšta kokybe – 25 mm storis garantuos jų ilgaamžiškumą, melamino danga ir laminuotos briaunos sukuria puikų estetinį įspūdį.