Baldų apšvietimo sprendimai papildo interjerą. Baldų apšvietimo produktai ir jų priedai - LED juostos, profiliai LED juostoms ir šviestuvai, halogeniniai šviestuvai, transformatoriai, jungikliai ir kt.

Spalva
aliuminis
Aliuminis anoduotas
Balta
balta
balta
chromas
chromas
juoda
juoda
Juoda
Juoda
juoda/pilka
juodai dažyta
matinė
nerūdijantis plienas
Not defined
Pilka
pilka
ruda
sidabrinė
sidabrinė
skaidri
skaidri
skaidri
Ilgis
10 MM
65 MM
68,5 MM
70 MM
72 MM
101 MM
148 MM
240 MM
300 MM
414 MM
1000 MM
3000 MM
5000 MM
Medžiaga
aliuminis
aliuminis
cinko lydinys
plastikas
plastikas
plastikas, aliuminis
Plastikas, cinkas
plienas
plienas, plastikas
PMMA
Diametras
60 MM
80 MM
Prekinis ženklas
AKTO
Design Light
EMOS
Emuca
FOREVER
JONEX
kiti (CN)
LED line
LEDOM
LEMLUX
LUMINES
MacleanEnergy
PEREL
Sunricher
UGREEN
Min. užsakomas kiekis
1 VNT
2 VNT
5 VNT
10 VNT

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Teisingas apšvietimas kuria ne tik jaukumą, bet ir įtakoja baldų funkcionalumą. Baldų apšvietimo sprendimai atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją - jie padės užtikrinti pakankamą šviesos kiekį gaminant maistą ar renkantis drabužius. Apšvietimo produktai praturtins bet kuriuos projektuojamus ar atnaujinamus baldus. Baldų apšvietimas ženkliai įtakoja ne tik jų išvaizdą, tačiau ir funkcionalumą. Geras apšvietimo lygis maisto gaminimo zonoje ar drabužinėje gali būti realizuojamas pasirenkant į baldus įmontuojamus sprendimus. Tradicinis šviestuvo patalpos centre variantas negarantuoja papildomo atskirų zonų apšvietimo kaip tai gali būti padaryta integruojant apšvietimą į baldus. Išdėstant baldus pagal patalpos sienas pagrindinio šviestuvo šviesa neužtikrins pakankamo apšvietimo lygio dirbant ant virtuvės stalviršio – ji liks žmogui už nugaros, o gaminant maistą matysite šešėlį. Tokiu atveju reikia išdėstyti apšvietimą tiesiai po virtuvinėmis spintelėmis – prireikus galėsite labai gerai apšviesti darbastalį. Gali būti taikomi skirtingi apšvietimo lygiai. Virtuvės apšvietimą prasminga suskirstyti į pagrindinį, darbastalių (funkcinį) ir akcentinį. Pagrindinis apšvietimas – visą patalpą apšviečiantys šviesos šaltiniai. Kruopštesnei veiklai pasitarnaus funkcinis darbastalių paviršių apšvietimas. Kai kuriais atvejais apšvietimas gali atlikti tik dekoratyvinę funkciją – įrengus jį balduose papildyti interjerą, kurti jaukesnę atmosferą. Apšvietimo produktai gali būti pasitelkiami ir akcentiniam tam tikro baldų elemento apšvietimui. Toks sprendimas tampa itin aktualus svetainės balduose. Dekoratyviniam apšvietimui itin dažnai pasitelkiamos LED juostos. LED juostos dažniausiai montuojamos į plastikinius profilius. Tokiu atveju pasiekiamas jaukios išsklaidytos šviesos efektas. LED juostų apšvietimas puikiai tiks virtuvės, miegamojo, svetainės ar vonios baldams – svarbu tinkamai pasirinkti technines charakteristikas. Virtuvėje ar vonioje aktuali šviesos šaltinio apsauga nuo išorinių veiksnių, kurią nurodo IP standarto klasė. Baldams, kurie bus naudojami su drėgme nesusijusiomis sąlygomis užtenka žemiausios IP20 standarto LED juostos. Tuo tarpu drabužinės apšvietimui aktualu įvertinti spalvų atvaizdavimo indeksą. Spalvų atvaizdavimo indeksas ženkliai įtakoja apšvietimo kokybę. Jis gali būti suvokiamas kaip LED juostos apšvietimo palyginimo su natūraliu apšvietimu rezultatas. Spalvų atvaizdavimo indekso diapazonas yra nuo 0 iki 100, didžiausia vertė tenka standartinei saulės šviesai. Didesnis spalvų atvaizdavimo indeksas reikš, kad LED juostos apšvietime matomų objektų spalva bus itin artima natūraliai.