Įsirenginėjant vonios kambarį apgalvojame kokius rinksimės baldus, kokią vonią ar dušą norėsime įrengti. Tuo tarpu vonios veidrodis, nors ir sutinkamas kiekviename vonios kambaryje, dažnu atveju neatrodo toks svarbus elementas, kurį reikia pasirinkti iš anksto. 

Visgi iš anksto apgalvoti sprendimai gali įnešti daugiau komforto Jūsų kasdienybėje.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Vonios veidrodis su spintele puikiai tinkamas tiems, kurie vonioje laiko daugiau kosmetikos ar kitų higienos priemonių, taip galima užtikrinti tvarką išlaikant daiktus arti, patogioje vietoje ir pasiekiamus viena ranka. Taip pat tai puikus sprendimas kada norima sutaupyti vietos įrenginėjant papildomas lentynas.

Vonios veidrodis su lentyna taip pat gali padėti užtikrinti tvarką ir estetiką. Lentynėlė puikiai pasitarnauja pasidedant kosmetikos ar kitas higienos priemones. Taip išvengiama daug daiktų prie praustuvo. 

Veidrodis gali būti įvairių formų: kvadratinis, stačiakampis, apvalus vonios veidrodis ar modernus – neapibrėžtos, unikalios formos. Renkantis formą rekomenduojama atsižvelgti į erdvės, kurioje bus kabinamas veidrodis, interjerą. Kvadratiniai, stačiakampiai veidrodžiai labiau tinka prie klasikinių interjerų. Apvalūs veidrodžiai taip pat labai universalūs, gali būti derinami ir klasikiniuose, ir moderniuose dizainuose. Ieškant išskirtinių sprendimų siūloma apsvarstyti nestandartinių formų veidrodžius. Tinkamai pasirinktas veidrodis gali puikiai papildyti erdvę.

Veidrodžiai su LED apšvietimu ypatingai padeda tose patalpose, į kurias nepatenka natūrali dienos šviesa. Apšviesimas, kuris yra integruotas, suteikia subtilumo ir gali tapti dar vienu išskirtinumu. Veidrodžiai voniai su apšvietimu praverčia kada siekiama preciziškumo, pavyzdžiui atliekant makiažą.

Veidrodžiai voniai ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją – leidžia mums save apžiūrėti, pasitikrinti aprangą ar makiažą, bet ir papildo erdvę, tampa jos akcentu. Neretai, jei veidrodis yra pakankamai didelis, vizualiai padidina patalpą.