Siūlome platų stalo kojų asortimentą. Stalo kojos yra svarbi baldo dizaino dalis. Renkantis stalo kojų aukštį, formą, spalvą ženklai įtakojate būsimo stalo išvaizdą, taigi ir erdvės kurioje jis stovės interjerą.

Stalo kojos ženkliai įtakoja stalo stilių – tiek medžiagiškumu, tiek forma.

Spalva
aukso
balta
balta
chromas
juoda
juodai dažyta
nikelis
pilka
sidabrinė
skaidri
Aukštis, mm
400
695
700
710
720
820
830-850
1100
neaktualu
Medžiaga
aliuminis
plienas
plienas+ZnAl
Padengimas
balta
chromas
dažyta
dažytas
miltelinis
nikelis
pilka
Profilio matmenys
50x50
60
neaktualu

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Metalinės kojos puikiai tiks moderniam interjerui. Grakščios stalo kojos suteikia interjerui erdvės ir lengvumo įspūdį. Rinkitės įvairaus aukščio, spalvos ir padengimo stalo kojas. Stalo kojos turi derėti prie kartu naudojamų kėdžių. Būtent todėl klasikinių formų stalo kojos yra kur kas dažnesnis pasirinkimas nei kažkas labai įmantraus. Juk stalas ne visada perkamas kartu su kėdėmis ir klientams labai aktualus vizualinis baldo universalumas.

Rinkitės stalo kojas pagal išmatavimus, spalvą ar turimą baldų viziją. Metalinių stalo kojų panaudojimas ženkliai palengvina gamybos procesą. Pagal individualius poreikius suprojektuoto stalo gamyba tampa nesunkiai įmanoma. Metalinės stalo kojos pasižymi itin dideliu tvirtumu ir yra pritaikomos didelei stalviršių įvairovei. Rėminės metalinės stalo kojos puikiai tiks industrinio dizaino stalui. Kokybiškai milteliniu būdu nudažytos stalo kojos puikiai tiks intensyviai naudojamiems kavinės stalams ar lauko baldams. Rėminės stalo kojos puikiai tiks net ir esant palyginti dideliems stalviršio matmenims. Pasirinkdami metalines rėmines stalo kojas garantuosite stalo tvirtumą ir stabilumą.