VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Siūlome platų stalo kojų asortimentą. Stalo kojos yra svarbi baldo dizaino dalis. Renkantis stalo kojų aukštį, formą, spalvą ženklai įtakojate būsimo stalo išvaizdą, taigi ir erdvės kurioje jis stovės interjerą.

Stalo kojos ženkliai įtakoja stalo stilių – tiek medžiagiškumu, tiek forma.

Spalva
auksas
balta
balta
chromas
Juoda
juoda
juodai dažyta
nikelis
nikelis
Pilka
pilka
skaidri
Aukštis
400 MM
400 MM
406 MM
410 MM
440 MM
695
710 MM
710-410 MM
720 MM
720 MM
740 MM
820 MM
830-850
1100 MM
Medžiaga
plienas
plienas
Padengimas
dažyta
nikelis

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Metalinės kojos puikiai tiks moderniam interjerui. Grakščios stalo kojos suteikia interjerui erdvės ir lengvumo įspūdį. Rinkitės įvairaus aukščio, spalvos ir padengimo stalo kojas. Stalo kojos turi derėti prie kartu naudojamų kėdžių. Būtent todėl klasikinių formų stalo kojos yra kur kas dažnesnis pasirinkimas nei kažkas labai įmantraus. Juk stalas ne visada perkamas kartu su kėdėmis ir klientams labai aktualus vizualinis baldo universalumas.

Rinkitės stalo kojas pagal išmatavimus, spalvą ar turimą baldų viziją. Metalinių stalo kojų panaudojimas ženkliai palengvina gamybos procesą. Pagal individualius poreikius suprojektuoto stalo gamyba tampa nesunkiai įmanoma. Metalinės stalo kojos pasižymi itin dideliu tvirtumu ir yra pritaikomos didelei stalviršių įvairovei. Rėminės metalinės stalo kojos puikiai tiks industrinio dizaino stalui. Kokybiškai milteliniu būdu nudažytos stalo kojos puikiai tiks intensyviai naudojamiems kavinės stalams ar lauko baldams. Rėminės stalo kojos puikiai tiks net ir esant palyginti dideliems stalviršio matmenims. Pasirinkdami metalines rėmines stalo kojas garantuosite stalo tvirtumą ir stabilumą.