Baldų gamyboje naudojami įvairūs pakėlimo mechanizmai. Renkantis virtuvės baldų gamyboje itin paplitusius spintelių pakėlimo mechanizmus labai svarbu įvertinti jėgos koeficientą. Kuo didesnių išmatavimų, taigi ir svorio durelės montuojamos, tuo didesnis pakėlimo jėgos koeficientas turi būti.

Spalva
antracitas
balta
juoda
nikelis
nikeliuotas
pilka
sendinta
sidabrinė
sidabrinė
Uždarymo tipas
neaktualu
paprastas
su švelniu pritraukimu
Jėgos koeficientas
500-1500 N
580-1250 N
730-799 N
800-879 N
880-859 N
960-1040 N
960-2040 N
1500-4900 N
1600-3600 N
1800-3500 N
3200-9000 N
neaktualu N
nenurodyta N

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Pakėlimo sistemos gali suteikti neprilygstamą viršutinių virtuvės spintelių naudojimo patogumą. Pamirškite nemalonų trinktelėjimą galva į atvertas spintelės duris ir turėkite visišką judesių laisvę – virtuvės baldų fasadas tikrai neturi trukdyti. Juk net ir dideles dureles įmanoma atidaryti lengvai, be garso ir užfiksuoti bet kurioje padėtyje. Spintelės su pakėlimo mechanizmais – puikus sprendimas virtuvės baldams. Minimaliomis pastangomis atidaromos viršutinės spintelės – patogios Jūsų kasdienybės dalis. Komfortas su kaupu atpirks kainos skirtumą lyginant su lankstų pagalba varstomų spintelių variantu. Spintelių pakėlimo mechanizmų panaudojimas – funkcionalių virtuvės baldų sinonimas. Spintelės su pakėlimo sistemomis yra puikus sprendimas mažoms virtuvėms. Juk tradicinių durelių varstymui reikalinga erdvė. Be to, greta esančios durelės gali trankytis vienos į kitas. Patogumo suteikia tai, kad nereikia laikyti atvertų durų – specialaus mechanizmo dėka durelės gali būti užfiksuojamos bet kurioje padėtyje. Galimas sprendimas su įmontuotais dviejų durelių pakėlimo mechanizmais – tokiu atveju vienu veiksmu atveriamos dvi spintelės durelės. Virtuvės baldai yra dažniausiai naudojami, todėl kokybiškos ir maksimalų funkcionalumą garantuojančios furnitūros pasirinkimas yra itin svarbus. Visgi pakėlimo mechanizmų sprendimas puikiai tiks ir vonios, miegamojo ar net svetainės baldų viršutinėms spintelėms. Šiuolaikiniai spintelių pakėlimo mechanizmai yra itin ilgaamžiai. Investuodami į pakėlimo mechanizmus kuriate patogią kasdienybę. Tai puikus sprendimas funkcionalumu džiuginantiems virtuvės, miegamojo, vonios ar svetainės baldams.