Kita funkcinė baldų furnitūra: amortizatoriai, atramos, magnetukai, slopintuvai, atmetėjai, spynelės. Amortizatoriai durelėms su lankstais dar kitaip vadinami slopintuvais. Jų funkcija – sušvelninti durelių atsitrenkimą į spintelės karkasą.

Kategorijos
Amortizatoriai
Atramos
Magnetukai
Slopintuvai/Atmetėjai
Spynelės
Spalva
Balta
balta
bespalvė
cinkas
Juoda
juoda
Matt nickel painted
nenurodyta
nikelis
Pilka
pilka
ruda
sendinta
sidabrinė
skaidri
žalia
Medžiaga
plastikas
plastikas
plienas
polipropilenas
įvairios
Padengimas
lakuota
nedengta
Išlaikomas svoris
3 KG
4 KG
10 KG
neaktualu KG
Prekinis ženklas
TITUS

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Durelių pritraukimą užtikrinantys magnetukai – nuo seno naudojamas sprendimas, šiuo metu dažnai pasitelkiamas senų baldų atnaujinimui. Baldų atmetėjai naudojami atidaromoms paspaudžiant durelėms. Spynelės užtikrina galimybę užrakinti spinteles arba stalčius. „Joldijos“ asortimente atrasite ir magnetinį užraktą nuo vaikų. Magnetinis užraktas stalčiams ir spintelėms yra nematomas iš išorės ir veikia itin patikimai. Pasirinkę tokį sprendimą užtikrinsite patikimą spintelės ar stalčiaus apsaugą nuo vaikų, kurią galėsite lengvai išjungti. Magnetinis užraktas turi funkcijos užblokavimo galimybę – pasinaudojus tokia funkcija užraktas neveiks ir durelių atidarymui raktas nebus būtinas Apsauga nuo vaikų ne tik padės išvengti galimos netvarkos, bet ir užtikrins mažylių saugumą. Patikimo magnetinio užrakto nuo vaikų saugomi daiktai bus garantuotai nepasiekiami. Nesate tikri, kurioje kategorijoje ieškoti jums reikalingos furnitūros? Pasinaudokite puslapio viršuje esančia prekių paieška ir suraskite reikiamą prekę lengvai ir greitai. Mielai atsakysime į kilusius klausimus ar padėsime rasti reikiamą prekę paskambinus telefonu +370 37 49 01 80. UAB „Joldija“ turi didelę baldų furnitūros ir tvirtinimo detalių tiekimo patirtį, todėl padės Jums atrasti tinkamiausią sprendimą.