Integruojamos rozetės, USB ir bevieliai pakrovėjai padės siekti darbo kambario ar biuro baldų patogumo ir estetikos. Išvenkite laidų raizgalynės ant savo darbo stalo ir turėkite tiek jungčių, kiek jums reikia. Į baldus įmontuojamos ištraukiamos rozetės(kištukiniai lizdai) padeda išvengti sienoje esančių rozečių poreikio.

Spalva
aliuminis
balta
balta
Juoda
juoda
juoda
juodai dažyta
nerūdijantis plienas
Pilka
pilka
sidabrinė
sidabrinė
Medžiaga
aliuminis
plastikas
plastikas, aliuminis
Plastikas, cinkas
plienas, plastikas
Min. užsakomas kiekis
1 VNT

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Tai puikus sprendimas minimalistiniam interjerui. Rozetės matomos ir pasiekiamos tik tada, kai reikia. Vertikalus ištraukiamų rozečių blokas puikiai tiks ne tik darbo kambaryje, bet ir virtuvėje. Naudodami tokį sprendimą prireikus bet kada įjungsite virtuvės kombainą, kavamalę, sumuštinių keptuvą ar kitą tik retkarčiais naudojamą elektros įrenginį. Virtuvėje praleidžiama daug laiko, naudojama daug elektros prietaisų – verta tai įvertinti planuojant kištukinių lizdų skaičių. Planuodami į baldus įmontuojamo rozečių bloko vietą palikite mažiausiai 0,5 metro nuo vandens šaltinio. Į baldus integruotos rozetės yra geriau saugomos nuo drėgmės, kai jų nenaudojate, tačiau vistiek verta laikytis šio reikalavimo. Nepamirškite, kad interjeras turi tarnauti jums – neapgalvotoje vietoje esanti rozetė gali ženkliai sumažinti kasdienį patogumą. Ištraukiamuose rozečių blokuose esanti išmaniųjų įrenginių pakrovimo galimybė taip pat pravers – tokiu atveju neteks gaišti pakrovėjo paieškai nė minutės.