VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Biuro baldai labai svarbu dirbančiojo patogumui ir darbdavio įvaizdžiui. Modernūs, ergonomiški, individualiai pritaikomi. JOLDIJA asortimente rasite vieną būtiniausių šiuolaikinio biuro ar darbo kambario atributų – pakeliamą stalą.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Išsirinkite biuro baldus pagal savo poreikius ir pasirūpinkite savo ar savo darbuotojų sveikata jau dabar. Reguliuojamo aukščio stalai leis dirbti konkrečiam žmogui pritaikytoje darbo vietoje. Sveikas ir žvalus darbuotojas visada bus produktyvesnis už besiskundžiantį nuovargiu ar nugaros skausmais. Dirbant namuose ne mažiau svarbu užtikrinti patogią darbo vietą. Susikurkite tobulą produktyvaus darbo oazę su reguliuojamo aukščio stalu, kuris tiks ir Jums, ir augančiam moksleiviui ar kitam skirtingu ūgiu pasižyminčiam šeimos nariui. Toks sprendimas tarnaus ilgai ir patikimai. Elektra reguliuojamo aukščio stalas - funkcionaliausias įmanomas pasirinkimas darbui. Tai sprendimas darbuotojus vertinančioms organizacijoms ir savo sveikata, ilgaamžiškumu bei kasdieniu patogumu besirūpinantiems žmonėms. Įsigydami elektra reguliuojamo stalo rėmo ir stalviršio komplektą įsirengsite ergonomišką darbo vietą itin greitai – pakuotėje rasite visas reikiamas tvirtinimo detales.