Rūšiavimo šiukšliadėžės padės patogiai tausoti gamtą. Tik pagalvokite apie kalną atliekų, kurias palieka žmogus. Rūšiavimas nereikalauja daug pastangų. Skirtingų spalvų motyvai ant šiukšliadėžių padės lengviau įgyti gerą įprotį atsakingai rūšiuoti.

Spalva
Anthracito
antracitas
antracito
balta
balta
mėlyna
nerūdijantis plienas
pilka
Pilkas plastikas
Aukštis, mm
20
216
220
265
266
285
360
389
420
433
Ilgis, mm
1x312 ir 2x216
2x312
345
380
440
450
469
600
Prekinis ženklas
Emuca
FRANKE

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Rūšiuojantiems šiukšles verta rinktis kelių skyrių šiukšliadėžes. Patogiai pastatysite stalčiuje ar spintelėje įsigydami specialų įdėklą. Šiukšliadėžių įdėklai palengvins valymą. Renkantis šiukšliadėžių dydį svarbu numatyti, kiek atliekų įprastai pašalinate kasdien. Kasdienis šiukšliadėžės turinio pašalinimas užtikrins nepriekaištingą higieną ir padės išvengti nepageidaujamų kvapų. Patogi virtuvė neįsivaizduojama be lengvai pasiekiamos, patogiai ištuštinamos, nenaudojant nematomos šiukšliadėžės. 

Itin dažnai pasirenkama šiukšliadėžės vieta – spintelė po kriaukle. Tokiu atveju puikiai tiks tiek ant spintelės durelių, tiek spintelės apačioje tvirtinama šiukšliadėžė, atsidaranti automatiškai. Tai puikus higieniškas sprendimas – išmetant atliekas nereiks liesti tam skirtos talpos. Apgalvokite, koks šiukšliadėžės tvirtinimas būtų patogiausias konkrečiu atveju. Galimi keli sprendimai: laisvai į stalčių pastatomos, prie spintelės apačios ar prie durelių tvirtinamos šiukšliadėžės. Tvirtinimą gali lemti ir jūsų atveju reikalingas šiukšliadėžių skaičius ir talpa. 

Šiukšliadėžė galbūt ir nėra pats svarbiausias estetinis pasirinkimas, bet jos dizainas labai svarbus patogumui. Atkreipkite dėmesį, ar patogu ištuštinti šiukšliadėžę. Patogios rūšiavimo šiukšliadėžės – papildoma priežastis elgtis atsakingai prieš gamtą ir žmogų. Buityje susidarančiose atliekose yra pakartotinai naudoti tinkamų antrinių žaliavų, iš kurių galima pagaminti naujų gerų prekių. Taip yra tausojami gamtos ištekliai. Jums rūšiuojant mažiau atliekų pateks į sąvartynus, sumažinsime jų apkrovimą ir aplinkos teršimą. Tuo pačiu sustabdysime miškų kirtimą, vandens bei oro taršą, sumažinsime atliekų tvarkymo išlaidas. Rūšiuokite patogiai pasirinkę tinkamiausią sprendimą. Rūšiuodami kiekvienas galime prisidėti prie švaresnės aplinkos ir ekologiškesnės ateities kūrimo. Priklausomai nuo Jūsų gyvenamos vietos konkrečios rūšiavimo galimybės gali šiek tiek skirtis. Turint galimybę skirti popierių ir kartoną, plastiką ir metalą ir buitines atliekas prireiks mažiausiai 3 skirtingų šiukšliadėžių. Dažnu atveju buitinių atliekų surinkimo talpa turi būti pati didžiausia – į ją juk mesite visas maisto gaminimo proceso atliekas – daržovių, vaisių lupenas ir pan. 

Kaip teisingai rūšiuoti? Į stiklo konteinerį metamos stiklinės pakuotės. Pašalinamų pakuočių plauti nebūtina, nereikia nulupti ir etikečių, svarbu išpilti jose likusius skysčius. Į plastiko konteinerį turėtų keliauti visos plastikinės, kombinuotos bei metalinės pakuotės. Į konteinerį patenka ir kombinuotos pakuotės, tokios kaip: TetraPak, Elopak, pieno, sulčių pakuotės bei saldainių, traškučių ir kiti pakeliai. Mesti galima ir šias metalines pakuotes: metalinius dangtelius, gėrimų bei konservų skardines, kepimo skardas, kitas smulkias metalines atliekas. Prieš pašalinant pakuotes, buteliukai yra užsukami, vertėtų išpilti ir visus skysčius. Į popieriaus konteinerį metamos visos popierinės bei kartoninės pakuotės. 

Išskirtinį mūsų klientų pripažinimą pelnė FRANKE šiukšliadėžės. Tai sprendimai, puikiai tinkantys patiems įvairiausiems poreikiams. Mūsų asortimente rasite įvairių talpų FRANKE rūšiavimo šiukšliadėžes. Rinkitės pastatomas arba ištraukiamas šiukšliadėžes. Visus populiarumo rekordus muša prie fasado tvirtinamos FRANKE FX šiukšlių rūšiavimo sistemos - galite rinktis dviejų arba trijų talpų sprendimą. Investuodami į patogią rūšiavimo sistemą prisidedate prie gamtos išsaugojimo - rinkdamiesi tvarų ir ilgaamžį sprendimą bei aktyviai į naudodami be jokių papildomų pastangų.