Tik pagalvokite apie kalną atliekų, kurias palieka žmogus. Rūšiavimas nereikalauja daug pastangų, o rūšiavimo šiukšliadėžės padeda tai daryti patogiai.

Spalva
antracitas
antracito
Balta
balta
nerūdijantis plienas
Pilka
pilka
pilka
Aukštis
20 MM
216 MM
265 MM
266 MM
275 MM
345 MM
360 MM
389 MM
420 MM
433 MM
440 MM
448 MM
MM
Ilgis
450 MM
450 MM
600 MM
Prekinis ženklas
ELLETIPI
Emuca
FRANKE

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Siūlome skirtingų tipų šiukšliadėžes Jūsų namams: ištraukiamas, pakabinamas ant durelių, pastatomas į stalčiųsensorines ir kitas. Patogi virtuvė neįsivaizduojama be lengvai pasiekiamos, patogiai ištuštinamos, nenaudojant nematomos šiukšliadėžės. 

Rūšiuojantiems verta rinktis kelių skyrių šiukšliadėžes, o skirtingų spalvų motyvai padės lengviau atskirti kur kokia šiukšlė turėtų keliauti. Šiukšliadėžės virtuvei, dėka specialaus įdėklo, patogiai ir stabiliai stovi stalčiuje ar spintelėje, be to tai užtikrina paprastesnį valymą. Renkantis šiukšliadėžių dydį svarbu numatyti, kiek atliekų įprastai pašalinate kasdien. Kasdienis šiukšlių dėžės turinio pašalinimas užtikrins nepriekaištingą higieną ir padės išvengti nepageidaujamų kvapų. Itin dažnai pasirenkama vieta – spintelė po kriaukle. Tokiu atveju puikiai tiks tiek ant spintelės durelių, tiek spintelės apačioje montuojama šiukšliadėžė, atsidaranti automatiškai. Tai puikus higieniškas sprendimas – išmetant atliekas nereiks liesti tam skirtos talpos. 

Renkantis šiukšlių dėžę, estetinis jos patrauklumas galbūt ir nėra pats svarbiausias, bet jos dizainas lemia patogumą. Atkreipkite dėmesį, ar patogu ją ištuštinti. Patogios rūšiavimo šiukšliadėžės namams – papildoma priežastis elgtis atsakingai prieš gamtą ir žmogų. Buityje susidarančiose atliekose yra pakartotinai naudoti tinkamų antrinių žaliavų, iš kurių galima pagaminti naujų gerų prekių. Taip yra tausojami gamtos ištekliai. Jums rūšiuojant mažiau atliekų pateks į sąvartynus, sumažinsime jų apkrovimą ir aplinkos teršimą. Tuo pačiu sustabdysime miškų kirtimą, vandens bei oro taršą, sumažinsime atliekų tvarkymo išlaidas. Rūšiuokite patogiai pasirinkę tinkamiausią sprendimą. Rūšiuodami kiekvienas galime prisidėti prie švaresnės aplinkos ir ekologiškesnės ateities kūrimo. Priklausomai nuo Jūsų gyvenamos vietos konkrečios rūšiavimo galimybės gali šiek tiek skirtis. Turint galimybę skirti popierių ir kartoną, plastiką ir metalą ir buitines atliekas prireiks mažiausiai 3 skirtingų šiukšliadėžių. Dažnu atveju buitinių atliekų surinkimo talpa turi būti pati didžiausia – į ją mesite visas maisto gaminimo proceso atliekas – daržovių, vaisių lupenas ir pan. 

Kaip teisingai rūšiuoti? Į stiklo konteinerį metamos stiklinės pakuotės. Pašalinamų pakuočių plauti nebūtina, nereikia nulupti ir etikečių, svarbu išpilti jose likusius skysčius. Į plastiko konteinerį turėtų keliauti visos plastikinės, kombinuotos bei metalinės pakuotės. Į konteinerį patenka ir kombinuotos pakuotės, tokios kaip: TetraPak, Elopak, pieno, sulčių pakuotės bei saldainių, traškučių ir kiti pakeliai. Mesti galima ir šias metalines pakuotes: metalinius dangtelius, gėrimų bei konservų skardines, kepimo skardas, kitas smulkias metalines atliekas. Prieš pašalinant pakuotes, buteliukai yra užsukami, vertėtų išpilti ir visus skysčius. Į popieriaus konteinerį metamos visos popierinės bei kartoninės pakuotės. 

Išskirtinį mūsų klientų pripažinimą pelnė FRANKE šiukšliadėžės. Tai sprendimai, puikiai tinkantys patiems įvairiausiems poreikiams. Mūsų asortimente rasite įvairių talpų FRANKE rūšiavimo šiukšliadėžes. Galite rinktis tiek pastatomas, tiek ištraukiamas. Visus populiarumo rekordus muša prie fasado tvirtinamos FRANKE FX šiukšlių rūšiavimo sistemos - dviejų arba trijų talpų sprendimai. Investuodami į patogią rūšiavimo sistemą prisidedate prie gamtos išsaugojimo - rinkdamiesi tvarų ir ilgaamžį sprendimą bei aktyviai jį naudodami be jokių papildomų pastangų.