Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba

Patogiai spintai ar drabužinei reikia įvairių daiktų laikymo sprendimų. Drabužių pakabinimo kartelės, įvairūs aksesuarų laikymo dėklai, ištraukiamas veidrodis ar net į baldus integruota lyginimo lenta verti tapti patogios jūsų kasdienybės dalimi.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Tvarkai ir greitam drabužių ir aksesuarų suradimui svarbu rasti puikiai tinkančią kiekvieno daikto vietą. Dažnai naudojami drabužiai ir aksesuarai turi būti lengvai pasiekiami. Gyvenimas per trumpas gaišti laiką norimo papuošalo paieškai. Jūsų būsto erdvumo pojūtis neturi būti menkinamas bet kur dėl skubėjimo palikta lyginimo lenta. Į baldus integruota lyginimo lenta – patogus sprendimas tvarkingam žmogui. Kelios minutės – tiek laiko laiko galite skirti reikiamo drabužio paieškai ir pasirinkimui, o prireikus – šiek tiek daugiau jo lyginimui, nes kitaip gyvenimas prabėgs pro šalį eikvojant laiką pernelyg nesvarbiems dalykams. Gyvenkite tvarkingai, harmoningai, laimingai – garantuokite sau džiugias, o ne išeikvotas dienos akimirkas renkantis drabužius ar aksesuarus. Spintų ir drabužių įranga ir įvairūs į baldus integruoti aksesuarai – būtina džiugios ir patogios kasdienybės dalis. Išsirinkite sau geriausiai tinkančius spintos ar drabužinės baldų priedus.