VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Baldai padaro namus jaukiais ir patogiais jame gyvenantiems ir besisvečiuojantiems žmonėms. Svetainės baldai papuošia erdvę, lauko baldai leidžia patogiai mėgautis grynu oru, biuro baldai leidžia patogiai dirbti namuose ar biure.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Tai daiktai, be kurių neįsivaizduojame patogaus gyvenimo.

„Joldijos“ asortimente rasite įvairių baldų iš skirtingų tiekėjų asortimento. Siūlome pačius populiariausius pasirinkimus tiems, kas nenori laukti pagal projektą itin ilgai gaminamo baldo ir nori įsikurti ne tik gražiai, bet ir greitai. Baldus pristatome tiesiai iš tiekėjų sandėlių – pristatymo terminas 2-14 darbo dienų.

„Joldijos“ standartinių baldų asortimente rasite valgomojo stalus, kavos staliukus, virtuvės ir valgomojo kėdes, lentynas, pufus ir net sėdmaišius. Sau patinkantį variantą tikriausiai ras ir modernaus, ir klasikinio stiliaus gerbėjai. Labai svarbu tinkamai pasirinkti valgomojo stalą – tai vienas svarbiausių namų baldų. Pats geriausias pasirinkimas atitinka jūsų biudžetą ir erdvę, kurioje stovės bei yra kokybiškas ir ilgaamžis. Visai natūralu tikėtis, kad geras valgomojo stalas ištikimai tarnaus 10 metų ir ilgiau. Norint, kad pasirinktas valgomojo stalas išlaikytų aktualumą madoms tendencijoms verta vengti perteklinių detalių. Patinkantis jums, paprastas ir tvirtas – toks turi būti idealus stalas. Besirinkdami geriausiai tinkantį valgomojo stalą atkreipkite dėmesį į jo matmenis – tik taip galėsite įvertinti jo tinkamumą jūsų erdvėje. Idealu, jeigu pastačius išsirinktą stalą aplink bus po metrą laisvos erdvės. Jeigu pirksite ne valgomojo komplektą, bet tik stalą ir vėliau derinsite kėdes, pagalvokite apie joms reikalingą erdvę.

Perkant baldus internetu verta pamodeliuoti jų tinkamumą erdvėje naudojantis dažymo juosta – pažymėję stalo vietą ir matmenis vaizdžiai matysite, kiek erdvės prireiks. Stalai su praplėtimo mechanizmais itin tiks ribotos erdvės atveju – atvykus svečiams sutalpinsite daugiau žmonių, tačiau didelis stalas netrukdys kasdienybėje. Stačiakampis ar apvalus stalas? Apvalaus stalo pasirinkimas suteiks galimybė aplink susėsti didesniam skaičiui žmonių – puikiai tiks ribotos erdvės atveju. Susėdus prie apvalaus stalo visi asmenys bus vienodai reikšmingi, neteks ginčytis kam atiteks vieta gale stalo. Kai dažniau iškyla problema kaip sutalpinti patiekalus, bet ne žmones – tinka rinktis stačiakampį stalą – santykinai mažiau užims valgymo lėkštės ir turėsite daugiau vietos serviravimui. Vertindami medžiagą, iš kurios bus padarytas stalas apgalvokite jos priežiūros klausimą. Kaina, priežiūros sudėtingumas, norimas stilius – patys svarbiausi pasirinkimo faktoriai.

Siūlome ir darbo vietai skirtus baldus namams ar biurui. Dirbant namuose itin svarbu susikurti patogią darbo vietą. Įsirenkite patogią darbo vietą ir dirbkite sėdėdami taisyklingai. Turintiems rūpesčių dėl nugaros labai pravers ergonominės biuro kėdės. Idealiausias darbo stalo sprendimas – reguliuojamo aukščio stalas. Dirbdami prie tokio ne tik patogiai sureguliuosite stalo aukštį, tačiau ir galėsite dalį laiko dirbti stovint.