Baldų atramos – funkcionalios baldų detalės. Dažnai jos atlieka ne tik dekoratyvinę paskirtį – yra naudojamos norint sureguliuoti baldo aukštį ar užtikrinti stabilumą. Baldų atramos padeda išlaikyti didelį konstrukcijos svorį, mažina trintį į grindis, atlieka estetinę funkciją.

Spalva
blizgus chromas
juoda
Aukštis
21,5 MM
23 MM
25 MM
27 MM
30 MM
34 MM
35 MM
37 MM
38 MM
40 MM
45 MM
50 MM
52 MM
57 MM
60 MM
Medžiaga
plastikas
plienas
Diametras
50 MM

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Reguliuojamo aukščio baldų atramos leidžia pakelti baldų konstrukciją. Tai patogumo ir praktiškumo suteikiančios baldų detalės. Baldų atramos gali būti pagamintos iš itin tvirto plastiko arba metalo. Skiriasi jų forma, dydis – tai gali būti taikoma skirtingiems baldų gamintojų poreikiams. Baldų atramos tolygiai paskirsto svorį ir padeda baldams stabiliau stovėti. Siekiant apsaugoti grindis papildomai gali būti naudojami baldų padukai.Renkantis baldų atramas labai svarbu įvertinti, kokio dydžio ir svorio baldas ant jų stovės, numatyti aukščio reguliavimo poreikį. Itin didelių apkrovų atveju verta pasirinkti metalines baldų atramas. Metalinės baldų atramos laikomos patvariausiomis, pagamintos iš plastiko yra mažiau patvarios.