VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Esant šiltiems orams, norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke. Kokybiški lauko baldai suteikia mums komfortišką buvimą gryname ore tiek vakarieniaujant su draugais, tiek renkantis ramų vakarą su knyga. 

Turintiems didesnes erdves, galima rinktis iš įvairių lauko stalo su kėdėmis komplektų, kas leidžia įprastas vakarienes perkelti į lauką, ar kitų didesnių sodo baldų (kampinės sofos, kiti foteliai).

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Turintiems mažiau erdvės, galima rinktis mažesnius, kompaktiškesnius komplektus ar pavienius baldus. Tokie sprendimai puikiai tinka ne tik mažesniuose kiemuose, bet ir terasose ar balkonuose. Tai gali būti pakabinamas krėslas „kiaušinis“ arba stalo ir dviejų kėdžių komplektas - rytams su kavos puodeliu balkone. Modernaus dizaino pakabinami lauko krėslai - patogu, madinga, praktiška. Jie papuoš terasą, balkoną, o galbūt pritaikysite net vidaus patalpose. 

Išnaudokite gerą orą tobulam poilsiui prie savo namų su kokybiškais  baldais. Pradžiuginkite save ir savo artimuosius patogia namų aplinka. Mėgaukitės kava ar knyga gryname ore, patogiame lauko krėsle. Lauko baldai prisidės prie kasdienės laimės – branginkite kiekvieną laisvą akimirką, skirkite kokybiško laiko sau. Investicija į lauko baldus džiugins kiekvieną gražią dieną. Užsitikrinkite komfortišką poilsį greta savo namų.