Valgomasis yra viena iš svarbiausių vietų jūsų namuose, kurioje su šeima ir draugais renkatės prie bendro stalo. Kad ši patirtis būtų visapusiškai maloni, svarbu pasirinkti tinkamą valgomojo stalą

Pirmas dalykas, kurį reikėtų apsvarstyti, renkantis valgomojo stalą, yra jūsų poreikiai.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Ar jums reikia didelio stalo, prie kurio telpa daug svečių, ar mažesnio, kompaktiško stalo, tinkamo mažam erdvei? Kartais kasdienoje norisi daugiau erdvės ir kompaktiškesnių sprendimų, tačiau taip pat norima turėti galimybę atvažiavus draugams ar kitiems artimiesiems susiburti prie vieno ilgo stalo. Tokiais atvejais sprendimas vienas – valgomojo stalai su prailginimu. Kada reikia – stalas didesnis, kada reikia – mažesnis. 

Pietų stalai, kaip ir kiti svetainės baldai, nėra maža smulki detalė interjere. Tai yra pastebimas didelis daiktas, darantis svarbią įtaką interjerui. Galite rinktis nuo klasikinio iki modernaus stiliaus stalų, atitinkančių jūsų skonį ir derančio prie aplinkos. Kitas svarbus aspektas – iš ko pagamintas valgomojo stalas. Galite rinktis nuo medžio, metalo iki stiklo ar akmens. Kiekviena medžiaga turi savo privalumus, todėl svarbu apsvarstyti, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius, skonį ir gyvenimo būdą. 

Kartais net nesusimąstome, bet stalo stilių bėgant laikui galime labai paprastai pakeisti ir adaptuoti prie besikeičiančio interjero. Jei stalviršis yra pakankamai paprastas, universalus, jo charakterį lengvai galima kurti keičiant stalo kojas. Stalo kojos – vienas išraiškingiausių stalo elementų.

Valgomojo stalas -  investicija į komfortą, jaukias vakarienes prie ilgo stalo ir interjero grožį. Atraskite stilingus, funkcionalius ir ilgaamžius valgomojo stalus, kurie atitiks jūsų poreikius.