Baldų kojos (kojelės) suteikia baldams praktiškumo. Naudojant baldų kojas sumažėja grindų dangos subraižymo tikimybė, palengvėja baldų padėties keitimas, gali būti išnaudojama papildoma erdvė, supaprastėja valymas.

Tipas
apvali
apvalios
kitos kojelės
kvadratinė
kvadratinės
trikampės
Spalva
alksnis
aukso spalva
balta
balta
beržas
chromas
chromas blizgus
chromas matinis
juod
juoda
juoda matinė
nenurodyta
nikelis
pilka
ruda
uosis
ąžuolas
žalvaris
Aukštis, mm
37
44
45
50
53,5
60
64
65
88
90
98
100
100-130
105
110
118
120
120-150
130
135
140
143
150
150-190
153
155
180
200
230
255
265
277
400
Medžiaga
aliuminis
medis
plastikas
plienas
žalvaris
Padengimas
alyvuota
anoduota
beicuota
chromas
dažyta
lakuota
nedengta
nedengtas
šlifuota
Reguliavimas
adjustable
nereguliuojama
reguliuojama
Prekinis ženklas
-
ATM
Emuca

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Tinkamai parinktas kojelių aukštis užtikrina, kad po baldais galės pravažiuoti robotas siubrlys - dėl šio patogumo kartais tikrai verta atnaujinti esamus baldus minimaliais kaštais ir laiko sąnaudomis pakeičiant grindų pasiekiamumo problemų keliančią jų dalį. Siūlomos baldų kojos skiriasi spalva, medžiaga iš kurios pagamintos, padengimu. Baldų kojos gali būti reguliuojamos (reguliuojamo aukščio) arba nereguliuojamos. Baldų kojos kai kuriais atvejais turi atlaikyti nemažą svorį, todėl jų patvarumas ir kokybė yra itin svarbu. Kojos neabejotinai reikšmingos ir estetinei baldų funkcijai. Ant kojų stovintys baldai sukuria lengvesnio interjero įspūdį. Norite didesnių namų įspūdžio – rinkitės baldus ant kojų! Tinkamų baldų kojų dėka galite prikelti seną baldą naujam gyvenimui – lengvai pakeisti jo aukštį ir sukurti naują estetinį įspūdį. Siekiant puikaus baldo ir jo kojų suderinamumo svarbu atkreipti dėmesį į kojų ilgį, formą ir medžiagą, iš kurios jos pagamintos. Reguliuojamo aukščio kojelės padės sukurti gerai subalansuotos erdvės įspūdį. Baldo kojų formos itin svarbios, jeigu dėl savo aukščio ir padėties baldo atžvilgiu yra gerai matomos. Renkantis kojeles virtuviniam komplektui kojelių forma tikrai nėra esminis dalykas, tačiau visai kitaip yra svetainės sojos atveju. Baldų kojelių medžiaga turėtų derėti ir prie baldo, ir interjere – įvertinkite, kokios medžiagos jau yra panaudotos ir kaip jos atrodo greta. Egzistuoja keletas populiariausių baldų kojelių formų. Tiesios kojos labai plačiai naudojamos sofoms, atviro tipo kėdėms, kavos staliukams, komodoms, suolams, lovoms ir spintelėms. Išlenktos kojos dažnai tampa modernaus dizaino baldų dalimi. Įdomų interjerą sukuria įvairovė – tas pats aktualu ir pasirenkant baldų kojas. Visiškai vienodo stiliaus kojos viename kambaryje nėra itin geras sprendimas. Stiliai turi ir derėti, ir sudominti. Taigi vienodos visų tame pačiame kambaryje esančių baldų kojos – tikrai nėra pats geriausias sprendimas. Tiesios stalo kojos ir lentos kėdžių kojos gali būti puikiai suderinamos tarpusavyje. Sofos kojos gali būti visai nekrentančios į akis, dalinai paslėptos. Toje pačioje patalpose esančių baldų kojos gali turėti vos vieną jas jungiančią savybę – pavyzdžiui medžiagą ar spalvą. Baldų kojos turi derėti su grindų danga. Metalinės ar medinės, laibos ar masyvios baldų kojos vienaip atrodys ant marmuro, kitaip ant parketo, dar kitaip ant kilimo ar plytelių. Medinių grindų atveju verta pagalvoti ir apie apsaugą nuo susibraižymo ir įsigyti baldų padukus.