Baldų kojelės suteikia baldams praktiškumo. Siūlome įvairių stilių baldų kojeles, tiek metalines, tiek medines, tiek plastikines. Taip pat baldų kojelės gali būti su reguliavimu arba ne.

Tipas
apvali
apvalios
kitos kojelės
kvadratinė
kvadratinės
trikampės
Spalva
alksnis
balta
chromas
chromas
chromas blizgus
chromas matinis
juoda
juoda matinė
nenurodyta
nikelis
pilka
ruda
uosis
ąžuolas
žalvaris
Aukštis, mm
35
37
44
45
50
53,5
60
64
65
88
90
98
100
100-130
105
110
118
120
120-150
130
135
140
143
150
150-190
153
155
180
200
230
255
265
277
Medžiaga
aliuminis
medis
plastikas
plienas
žalvaris
Padengimas
alyvuota
anoduota
beicuota
chromas
dažyta
dažytas
lakuota
nedengta
nedengtas
šlifuota
Reguliavimas
adjustable
nereguliuojama
reguliuojama
Prekinis ženklas
-
ATM
Emuca

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Mūsų siūlomos baldų kojelės puikiai tinka neaukštoms spintelėms, sofoms, foteliams ir panašiems baldams.

Naudojant baldų kojeles sumažėja grindų dangos subraižymo tikimybė, palengvėja baldų padėties keitimas, gali būti išnaudojama papildoma erdvė, supaprastėja valymas. Tinkamai parinktas baldų kojelių aukštis užtikrina, kad po baldais galės pravažiuoti robotas siurblys - dėl šio patogumo kartais tikrai verta atnaujinti esamus baldus minimaliais kaštais ir laiko sąnaudomis.

Siūlomos baldų kojelės skiriasi savo spalva, medžiaga iš kurios pagamintos, padengimu. Baldų kojelės gali būti reguliuojamos (reguliuojamo aukščio) arba nereguliuojamos. Baldų kojelės dažnai turi atlaikyti nemažą svorį, todėl jų patvarumas ir kokybė yra itin svarbu. Taip pat jos neabejotinai reikšmingos ir estetinei baldų funkcijai, nes ant kojelių stovintys baldai sukuria lengvesnio interjero įspūdį. 

Tinkamų baldų kojelių dėka galite prikelti seną baldą naujam gyvenimui – lengvai pakeisti jo aukštį ir sukurti naują estetinį įspūdį. Siekiant puikaus baldo ir jo kojelių suderinamumo, svarbu atkreipti dėmesį į kojelių aukštį, formą ir medžiagą, iš kurios jos pagamintos. Reguliuojamo aukščio kojelės padės sukurti gerai subalansuotos erdvės įspūdį. Taip pat baldo kojelių formos itin svarbios, jeigu dėl savo aukščio ir padėties baldo atžvilgiu jos yra gerai matomos. 

Renkantis virtuvės baldų kojeles jų forma tikrai nėra esminis dalykas, tačiau visai kitaip yra svetainės sofos atveju. Baldų kojelių medžiaga turėtų derėti ir prie baldo, ir interjere – įvertinkite, kokios medžiagos jau yra panaudotos ir kaip jos atrodo greta. Egzistuoja keletas populiariausių baldų kojelių formų. Tiesios kojelės labai plačiai naudojamos sofoms, komodoms, suolams, lovoms ir spintelėms. Išlenktos kojelės dažnai tampa modernaus dizaino baldų dalimi. 

Gražu, kai kojelės dera su grindų danga. Metalinės ar medinės, laibos ar masyvios baldų kojelės vienaip atrodys ant marmuro, kitaip ant parketo, dar kitaip ant kilimo ar plytelių. Medinių grindų atveju verta pagalvoti ir apie apsaugą nuo susibraižymo ir įsigyti baldų padukus.