Praktiškumas, lengvumas bei patogumas. Baldų kojelės palengvina valymą, suteikia baldams lengvumo ir gali prikelti juos antram gyvenimui. Siūlome įvairių stilių baldų kojeles, tiek metalines, tiek medines, tiek plastikines.

Spalva
alksnis
auksas
balta
chromas
chromas
Juoda
juoda
juoda/aukso
juoda matinė
matinis chromas
nikelis
pilka
plienas šlifuotas
uosis
ąžuolas
žalvaris
Aukštis
20 MM
35 MM
37 MM
44 MM
45 MM
50 MM
53,5 MM
60 MM
64 MM
65 MM
88 MM
90 MM
98 MM
100 MM
100 MM
100-130 MM
105 MM
110 MM
118 MM
120 MM
120-150 MM
130 MM
135 MM
135-180 MM
140 MM
143 MM
145 MM
150 MM
150 MM
150-190 MM
153 MM
155 MM
165-195 MM
168 MM
170 MM
180 MM
200 MM
230 MM
250 MM
255 MM
265 MM
277 MM
Medžiaga
aliuminis
medis
plastikas
plastikas
plienas
žalvaris
Padengimas
dažyta
Diametras
60 MM
Reguliavimas
reguliuojama
Prekinis ženklas
DEXO
Emuca

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Taip pat baldų kojelės gali būti su reguliavimu arba ne. Mūsų siūlomos baldų kojelės puikiai tinka neaukštoms spintelėms, sofoms, foteliams ir panašiems baldams.

Naudojant baldų kojeles sumažėja grindų dangos subraižymo tikimybė, palengvėja baldų padėties keitimas, gali būti išnaudojama papildoma erdvė, supaprastėja valymas. Tinkamai parinktas kojelių aukštis užtikrina, kad po baldais galės pravažiuoti robotas siurblys - dėl šio patogumo kartais tikrai verta atnaujinti esamus baldus minimaliais kaštais ir laiko sąnaudomis.

Siūlomos baldų kojelės skiriasi savo spalva, medžiaga iš kurios pagamintos, padengimu. Baldų kojelės gali būti reguliuojamos (reguliuojamo aukščio) arba nereguliuojamos. Baldinės kojelės, pavyzdžiui lovos kojos,  dažnai turi atlaikyti nemažą svorį, todėl jų patvarumas ir kokybė yra itin svarbu. Taip pat jos neabejotinai reikšmingos ir estetinei baldų funkcijai, nes ant kojelių stovintys baldai sukuria lengvesnio interjero įspūdį. 

Tinkamų baldų kojelių dėka galite prikelti seną baldą naujam gyvenimui – lengvai pakeisti jo aukštį ir sukurti naują estetinį įspūdį. Siekiant puikaus baldo ir jo kojelių suderinamumo, svarbu atkreipti dėmesį į kojelių aukštį, formą ir medžiagą, iš kurios jos pagamintos. Reguliuojamo aukščio kojelės padės sukurti gerai subalansuotos erdvės įspūdį. Taip pat baldo kojelių formos itin svarbios, jeigu dėl savo aukščio ir padėties baldo atžvilgiu jos yra gerai matomos. 

Renkantis virtuvės baldų kojeles jų forma tikrai nėra esminis dalykas, tačiau visai kitaip yra svetainės sofos atveju. Baldų kojelių medžiaga turėtų derėti ir prie baldo, ir interjere – įvertinkite, kokios medžiagos jau yra panaudotos ir kaip jos atrodo greta. Egzistuoja keletas populiariausių baldų kojelių formų. Tiesios kojelės labai plačiai naudojamos sofoms, komodoms, suolams, lovoms ir spintelėms. Išlenktos kojelės dažnai tampa modernaus dizaino baldų dalimi. 

Gražu, kai kojelės dera su grindų danga. Metalinės ar medinės, laibos ar masyvios baldų kojelės vienaip atrodys ant marmuro, kitaip ant parketo, dar kitaip ant kilimo ar plytelių. Medinių grindų atveju verta pagalvoti ir apie apsaugą nuo susibraižymo ir įsigyti baldų padukus.