Tvarkingai sudėti batai taupo jais avinčių laiką. Negaiškite laiko batų paieškai – naudokite patogų jų laikymą ir puikų matomumą prireikus garantuojančius sprendimus. Integravimui į baldus skirtos batų lentynos yra nesunkiai sumontuojamos.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Jos skiriasi dydžiu ir talpumu – nesunkiai rasite savo spintai ar drabužinei tinkamiausią sprendimą. Netvarkingai sudėti batai itin gadina bendrą prieškambario įspūdį. Projektuojant prieškambario ar koridoriaus baldus verta rasti vietos batų lentynai. Patogiai ištraukiamos, daug batų talpinančios lentynos suteiks baldams neįtikėtino funkcionalumo, taupys erdvę. Pamirškite vienas ant kito sudėtus batus – nusipelnėte netvarkos nedrumsčiamų kasdienybės akimirkų. Visai nenuostabu, kad batų lentynos yra itin klientų mėgstami baldų priedai. Daugybė žmonių jau įsitikino kokybiškų daiktų laikymo sprendimų nauda. Juk niekas nenori gaišti laiko batų paieškai. Akį džiuginantys batai nusipelnė pačios geriausios laikymo vietai, o jūs – kasdienio patogumo. Taupykite grindų plotą laikydami batus specialiai tam skirtoje ištraukiamoje lentynoje. Planuodami spintą ar drabužinė nepamirškite skirti vietos patogiam batų laikymui.