Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums kokybišką ir patogų naudojimąsi svetaine. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba tęsdami naršymą jūs sutinkate su Joldija slapukų bei privatumo politika . Galite bet kada atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Furnitūros detalių gamyba

Sunku įsivaizduoti patogią spintą be stumdomų durų. Spintų stumdomos sistemos - labai plačiai taikomas sprendimas. Spintos su stumdomomis durimis leidžia optimaliai išnaudoti erdvę nuo lubų iki grindų, neužblokuoja praėjimo.

Filtruokite prekes

Kategorijos
Kategorijos

Tipas
Tipas

Ilgis, mm
Ilgis, mm

Padengimas
Padengimas

Išlaikomas svoris
Išlaikomas svoris

Modelis
Modelis

Prekinis ženklas
Prekinis ženklas

Kiekis pakuotėje
Kiekis pakuotėje

Plokštės storis, mm
Plokštės storis, mm

Komplekte kartu
Komplekte kartu

Išvalyti filtrus

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Tais atvejais, kai spintų stumdoma sistemoje naudojamas veidrodžių sprendimas – patalpos atrodo didesnės nei yra ir dėl to ir yra atspindima daugiau šviesos. Pasitelkite spintų stumdomas sistemas ten, kur netilptų klasikinės pastatomos spintos - erdvei po laiptais, prieškambaryje esančiai nišai ar pan. Tai puikus estetinis sprendimas. Stumdomos durų sistemą sudaro viršutinis ir apatinis profiliai bei ratukai, galimi priedai. Sklandžiam spintos stumdomų durų veikimui labai svarbi ratukų kokybė. Tyliai, sklandžiai ir stabiliai važinėjantys ratukai garantuoja kasdienį naudojimo patogumą. Labai svarbu atkreipti dėmesį į stumdomos spintos durų stabilumo užtikrinimą. Apsauga nuo durų iškritimo yra geros spintų stumdomos sistemos būtinybė. Planuojant drabužinę su stumdomomis durimis svarbu įsivertinti, kokio dydžio ji bus ir kiek durų patogiam naudojimui reikės. Priklausomai nuo laikomų daiktų pobūdžio verta apgalvoti įvairius daiktų laikymo sprendimus.