Svetainės baldai yra naudojami kasdien, todėl turi džiuginti tiek išvaizda, tiek funkcionalumu. Kėdės - baldas esantis kiekvieno namuose, baldas, kuris turi ne tik būti kokybiškas ir patogus, bet ir derėti prie bendro interjero.

Spalva
Balta
balta/ąžuolo
bordo
buko medienos
geltona
geltona/pilka
Juoda
juoda/pilka
mėlyna
Pilka
pilkšvai mėlyna
pilkšvai rožinė
rožinė
ruda
smėlio
tamsiai mėlyna
tamsiai pilkas
tamsiai žalia
ąžuolo/juoda
šviesaus ąžuolo
šviesiai pilka
šviesiai žalia
žalia

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Visai nebūtina įsigyti stalo ir kėdžių komplekto. Skirdami šiek tiek dėmesio paieškai galite rasti kur kas labiau Jūsų erdvei tinkančius atskirus stalo ir kėdžių pasirinkimus. Renkantis kėdes valgomajam svarbu apgalvoti, kiek kėdžių jums būtinai reikia kasdien ir pasirinkti optimalų jų dydį. Tinkamai parinktas kėdžių aukštis nulems jų patogumą. Kasdieniai namų gyventojai turėtų jaustis patogiausiai, o svečių patogumas bus tiesiog dar vienas papildomas privalumas. Kietos ar minkštos kėdės? - štai kur klausimas. Pirmas pasirinkimas yra kur kas praktiškesnis, tinka renkantis virtuvines kėdes, tačiau tikrai ne visiems tinkamas savo patogumu. Minkštos kėdės skirsis ne tik patogumu, bet ir labiau veiks bendrą interjero vaizdą ir netgi garso sklidimą erdvėje. Kėdžių ilgaamžiškumą nulems medžiagos, iš kurių jos pagamintos. Medinio rėmo kėdės yra pats universaliausias pasirinkimas. Visgi moderniam interjerui puikiai tiks ir metalinio rėmo kėdės. Išsirinkę kėdes pagalvokite, ar konkrečiu atveju aktuali grindų apsauga. Labai svarbu, kad kėdžių kojos nebraižytų medinių grindų – pasirūpinkite tinkamo dydžio baldų padukais – klijuojamais paminkštinimais, kurie ir saugos grindis, ir sumažins kėdžių stumdymo sukeliamą garsą. Derindami stalą prie kėdžių kreipkite dėmesį į stilių, spalvas, aukštį, medžiagas ir įvertinkite konkrečią erdvę. Stalo ir kėdžių derinys nei savo dydžiu nei forma neturėtų tapti kasdienybės kliuviniu ir užimti per didelę patalpos dalį. Gražios, stilingos, patogios, pigios kėdės, kurias galite įsigyti JOLDIJA el. parduotuvėje - puikiai papuoš Jūsų pasirinktą erdvę.