Svetainės ar virtuvės kėdės yra naudojamos kasdien, todėl turi džiuginti tiek išvaizda, tiek funkcionalumu. Visai nebūtina įsigyti stalo ir kėdžių komplekto. Skirdami šiek tiek dėmesio paieškai galite rasti kur kas labiau konkrečiai erdvei tinkančius atskirus stalo ir kėdžių pasirinkimus.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas

Kėdė ISO, juoda

Kodas: 633040 Liko: 35 vnt.
Prekės kaina
49,50 EUR / vnt.

K187 kėdė juoda

Kodas: V-CH-K/187-KR-CZARNY Liko: 4 vnt.
Prekės kaina
60,66 EUR / vnt.
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Sunkiai rastume žmogų, kuris nevertintų namų jaukumo. Tinkamai parinkti baldai yra itin svarbi namų jaukumo užtikrinimo priemonė. Renkantis kėdes svarbu suderinti jų stilių ir patogumą – tik tada jie bus ir jaukumo, ir kasdienio komforto dalis. Svarbu apgalvoti, kiek kėdžių jums būtinai reikia kasdien ir pasirinkti optimalų jų dydį. Tinkamai parinktas kėdžių aukštis nulems jų patogumą. Kasdieniai namų gyventojai turėtų jaustis patogiausiai, o svečių patogumas bus tiesiog dar vienas papildomas privalumas. Kietos ar minkštos kėdės? - štai kur klausimas. Pirmas pasirinkimas yra kur kas praktiškesnis, tačiau tikrai ne visiems tinkamas savo patogumu. Minkštos kėdės skirsis ne tik patogumu, bet ir įtakos bendrą interjero vaizdą ir netgi garso sklidimą erdvėje. Kėdžių ilgaamžiškumą nulems medžiagos, iš kurių jos pagamintos. Medinio rėmo kėdės yra pats universaliausias pasirinkimas. Visgi moderniam interjerui puikiai tiks ir metalinio rėmo kėdės. Išsirinkę kėdes pagalvokite, ar konkrečiu atveju aktuali grindų apsauga. Labai svarbu, kad kėdžių kojos nebraižytų medinių grindų – pasirūpinkite tinkamo dydžio baldų padukais – klijuojamais paminkštinimais, kurie ir saugos grindis, ir sumažins kėdžių stumdymo sukeliamą garsą. Derindami stalą prie kėdžių kreipkite dėmesį į stilių, spalvas, aukščius, medžiagas ir įvertinkite konkrečią erdvę. Stalo ir kėdžių derinys nei savo dydžiu nei forma neturėtų tapti kasdienybės kliuviniu ir užimti per didelę patalpos dalį.