Zero modulinė lentynų sistema – itin lengvai ir greitai sumontuojamas sprendimas. ZERO modulinė sistema tiks pačiose įvairiausiose aplinkose – namuose, biuruose, parduotuvėse, viešbučiuose.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

ZERO modulinei sistemai būdingas lankstumas – su ja galima formuoti įvairaus dydžio stiklines ar medines lentynas. Panorėjus keisti modulinės sistemos lentynų padėtį nereikia nieko išmontuoti – tai padarysite itin patogiai ir paprastai. Modulinių lentynų sistema ZERO tarnaus ilgai dėl išskirtinės kokybės ir universalumo. Prireikus lengvai pritaikysite lentynas prie pakitusių poreikių. ZERO modulinių lentynų sistema atlaiko iki 100 kg svorį lentynai. Šią sistemą surinksite ženkliai greičiau nei kitas. Sistema gali būti naudojama ir trimatėms lentynų struktūroms. Pasirinkus atitinkamus elementus ZERO modulinę sistemą galima tvirtinti pagal poreikį – prie grindų, lubų, sienų. ZERO modulinę sistemą galima komplektuoti su stalčius turinčiomis spintelėmis, pakabinimo kartelėmis. Pasitelkus šią sistemą galite įsirengti namų biblioteką ar gero matomumo nusipelniusių kelioninių suvenyrų ekspoziciją, virtuvės lentyną ar daug daiktų talpinančią erdvių pertvarą. Pritaikymo galimybes riboja tik Jūsų vaizduotė! Modulinių lentynų sistema puikiai tiks ir didelėms, ir mažoms erdvėms. Lankstumas yra esminis jos privalumas, atveriantis daugybę pritaikymo galimybių. Zero modulinė sistema gali būti sumontuota prie sienos arba kaip funckcionali erdvių pertvara. Modulinių lentynų sistema patiks ir tiems, kurie mėgsta dažnus būsto pokyčius. Tai puiki investicija, pasitarnausianti ir pertvarkius namų erdves – lentynų sistemą nesunkiai išskaidysite atskirais moduliais. Kartais naują interjero veidą suteiks tiesiog daiktų pakeitimas atvirose lentynose. Modulinės lentynos puikiai tiks prieškambaryje, svetainėje, virtuvėje, vonioje – iš esmės visur, tereikia tinkamai pasirinkti dydį ir konfigūraciją. Juoda spalva suteiks solidumo – atviros lentynos taps funkcionaliu be kurio modernaus interjero akcentu.