VASAROS IŠPARDAVIMAS: -20% visoms prekėms

Pakabinami krėslai šiuo metu itin išpopuliarėjo – tai kokybišką poilsį garantuojantis sprendimas, puikiai pritaikomas kieme, balkone ar net vidaus patalpose. Šie krėslai dažnai yra vadinami „kiaušiniais“ dėl savo formos.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Iš sintetinių medžiagų pagaminta sėdimoji dalis užtikrina pakabinamo krėslo ilgaamžiškumą. Tai lauko baldas, kuris yra dažnai veikiamas drėgmės, saulės spindulių, todėl svarbus didelis jo atsparumas aplinkos veiksniams, galimybė nesunkiai jį valyti ar net plauti. Įsigydami „kiaušinio“ formos pakabinamą krėslą susikursite itin patogią poilsio vietą savo namuose. Valandėlė su knyga ar kavos puodeliu – puikus poilsis ir atsipalaidavimas – leiskite šį laiką patogiai, mėgaukitės. Rinkitės Jums patinkančio dizaino krėslą – toks baldas bus ne tik patogus, bet ir papuoš balkoną ar terasą. Pakabinami krėslai pristatomi klientams tiesiai iš gamintojo sandėlio Europoje – komfortą garantuosiantis pirkinys pasieks jus per 14 darbo dienų.