Ritininiai bėgeliai pasižymi nedidele kaina ir lengvu montavimu. Tai ekonomiškas stalčiaus ištraukimo sprendimas. Ritininiai bėgeliai gali būti pilno ir dalinio (2/3 ilgio) ištraukimo. Dalinio ištraukimo bėgelių atveju dalis stalčiaus liks baldo korpuse - tokie bėgeliai paprastai yra pigesni už pasižyminčius pilnu išsitraukimu.

Prekė sėkmingai pridėta į prekių krepšelį

Į krepšelį

Prekė sėkmingai pridėta į palyginimų sąrašą

Prekių palyginimas

Prekė sėkmingai pridėta į mėgstamiausių sąrašą

Mėgstamiausių sąrašas
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Bazinė kaina
Praneškite, kokios prekės Jums reikia
Jeigu turite individualų poreikį prekei - aprašykite savybes, matmenis ar kitus parametrus užpildydami žemiau pateiktą formą. Mes su Jumis susisieksime dėl galimybių.

Pageidaujamos prekės forma

Pilno ištraukimo bėgelių privalumas - lengviau pasiekiami stalčiuje talpinami daiktai. Kai kuriais atvejais tikrai užtenka ir dalinio išsitraukimo bėgelių, ypač jeigu talpinsite didesnius daiktus. Ritininiai bėgeliai – itin paplitęs sprendimas biuro balduose. Darbo aplinkoje bėgelių dardėjimas nėra itin didelė problema, o itin dažnai darinėjamiems virtuvės baldams geriau rinktis tylesniu ir sklandesniu judėjimu pasižyminčius guolinius ar iš apačios montuojamus bėgelius. Renkantis ritininius bėgelius atkreipkite dėmesį išlaikomą svorį - siekiant sklandaus veikimo ir ilgo tarnavimo laiko nereiktų perkrauti stalčiaus sudedant daugiau svorio nei maksimalus bėgelių išlaikomas svoris.

Renkantis bėgelius stalčiams svarbu gerai apgalvoti, kur ir kaip dažnai jie bus naudojami.